Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najgorsze-ośrodki narciarskie w Europie


Aldok63

Rekomendowane odpowiedzi

Takie artykuły to zwykłe bicie piany i zarabianie na tzw wierszówce. Nic tam nie ma ciekawego, nic poza ogólnikami i informacjami, które w necie można znaleść. No i te kategorie najgorszości, brak mi tylko kategorii: najgorsze piwo w schroniskach, najbardziej chamska obsługa, najdłuższe dojście z nartami do wyciągu od przystanka skibusa i inne równie przydatne, które autor sam sobie wymyśli lub wyszpera. A nasze ośrodki po prostu nie są najgorsze bo w tych kategoriach wypadają dużo lepiej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze ośrodki wygrają w kategorii -ekstrema:p

Moje typy:

Skrzyczne,szczególnie Ondraszek - za "szerokość"

Czyrna-Solisko - za ilość minerałów

Szyndzielnia - za bogactwo tras,ich przygotowanie i zabezpieczenie

Stożek - za rekordową pokrywę śnieżną

Kasprowy - za ceny parkingów

Klimczok - za "dogodne" dojście

Żar - za wyjątkową możliwość rozmaślenia się dom na środku trasy lub jego wnętrzu... :eek:

To tak na początek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

Skrzyczne,szczególnie Ondraszek - za "szerokość"

Czyrna-Solisko - za ilość minerałów

Szyndzielnia - za bogactwo tras,ich przygotowanie i zabezpieczenie

Stożek - za rekordową pokrywę śnieżną

Kasprowy - za ceny parkingów

Klimczok - za "dogodne" dojście

Żar - za wyjątkową możliwość rozmaślenia się dom na środku trasy lub jego wnętrzu... :eek:

To tak na początek...

Co do domu na środku stoku na Żarze to nie jest złe zawsze można z noclegu za darmo skorzystać heheheheh:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwolniejsze krzesło to jest na Goryczkowej zwłaszcza jak wieje - czas wtedy ma konsystencje gumy a odległość rośnie z kwadratem ujemnej temperatury:D To na Goryczkowej jest najwolniejsze na świecie a to na Pilsku najwolniejsze z tych nowoczesnych:D

Za to to na Nosalu ma najmniejszą przepustowość na świecie nie licząc tego w Koninkach (to jest poza wszelką konkurencją)

No i to na Praciakach - najkrotsze na świecie bo maq jedynie 3 metry - za to sześcioosobowe:D rekord absolutny nie do pobicia, na razie najkrótsze z nieczynnych:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwolniejsze krzesło to jest na Goryczkowej zwłaszcza jak wieje - czas wtedy ma konsystencje gumy a odległość rośnie z kwadratem ujemnej temperatury:D To na Goryczkowej jest najwolniejsze na świecie a to na Pilsku najwolniejsze z tych nowoczesnych:D

Za to to na Nosalu ma najmniejszą przepustowość na świecie nie licząc tego w Koninkach (to jest poza wszelką konkurencją)

No i to na Praciakach - najkrotsze na świecie bo maq jedynie 3 metry - za to sześcioosobowe:D rekord absolutny nie do pobicia, na razie najkrótsze z nieczynnych:D

tak pilsko nówka sztuka.........świeżo z demobilu:D:D

a tak serio to ja bym 99% polskich wyciagów w to zaliczył bo to europejski skansen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwolniejsze krzesło to jest na Goryczkowej zwłaszcza jak wieje - czas wtedy ma konsystencje gumy a odległość rośnie z kwadratem ujemnej temperatury:D

Ostatnio siostra mnie namówiła w Livigno na jazdę takim dwuosobowym krzesłem na Motolino. (Zawsze do tej pory omijałem je szerokim łukiem) Krzesło przebiega wzdłuż grani. Jest jedwabiście wolne i do tego co chwilę stoi. Wycieczka trwa około 0,5 h. A ja głupek jeszcze dzieciaka tam zabrałem. Dodam, że tam zawsze wieje. Jechałem tym krzesłem dwa razy: pierwszy i ostatni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszych "kurortach"... :P

Kurort-czym jest kurort-to slowo najbiera nowe znaczenia jesli mowimy o naszych ski-górACH,nie zebym sie znał i był w Alpach ale juz po samych fotach widac SZOK:eek: roznice jakie sa-moze 30 lat styknie

do tego u Nas obsługa ma wiele do zyczenia no i dbanie o utrzymanie sniegu-bo jak sie wyjezdzi i jesty minus to czas nie pomysla zeby a noz dosniezyc bo po co.

lokiec3-jak sie zatrzymywalo to znaczy ze jakas gapa albo zapomniala wysiac albo zle wsjadła albo zawisła na krzesle zjezdzajac z niego"próbujac":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie te kategorie są bo nic lepszego nie można było wymyślić. "Choć ładnie, to płasko" , "Wyciągi jak z filmów grozy" oraz "Najdalej od najbliższego lotniska" to chyba szczyt ogromnej głupoty :]. Przecież i tak większość ludzi jeździ autami na narty bo jest więcej możliwości , wieczorem można wskoczyć do miasta , następnego dnia do innego ośrodka itd. Wyciągi też chyba nie są takim problemem przecież nikt nikomu nie każe nimi jechać , a wjazd na taką Marmoladę czy Tofanę jest ogromnym zastrzykiem adrenaliny szczególnie ,gdy gondolka nagle się zatrzyma. Hmm czytając natomiast ten fragment "Wyciąg Penkenbahn w Mayhofen - z jednym słupem i węzłem na środku" mam 2 pytania :D więc dlaczego na tej liście nie pojawił się Piz La Ila też z jednym słupem :D oraz co to jest węzeł na środku :D Ale i tak więcej emocji dostarczył mi nie jaki "Col Pradat" w Alta Badii a dokładnie Colfosco , nie pozorny z dołu natomiast już z gondoli nie ciekawy widok na ostre skały :D.

A co do fragmentu o trasach to już porażka , przecież każdy sam wybiera gdzie jedzie , więc kolejny nie trafiony plus. Zresztą wątpię by każdy amator nart chciał po całym dniu jechać po stromej trasie , gdzie pełno jest dzieci z boku wyskakuje jakiś kamikadze a tobie nogi odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Najważniejsze aby z nart wrócić.

Znajomi byli we Włoszech z 10 lat temu a w tydzień po ich powrocie samolot zrzucił sławną kolejkę. Nie wspomnę już o Kaprun. jeszcze dzisiaj strach spoglądać z stronę tunelu.

No to jeszcze odwiedzane przez nas Soelden,wypadki zdarzają się wszędzie,co obserwujemy w medich -dziś Haiti,jutro......Nie wiadomo,gdzie jest do końca bezpiecznie:pJak i do Kaprun czy Soelden i innych ośrodków narciarskich ludzie dalej ciągną,bo gdzie -na Księżyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...