Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie III/2010


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

W kilka osób (DarekLewandowski, Johnny Narciarz, Aklim i inni) planujemy spędzenie weekendu 26-28.03.2010 pod Tatrami :) (dla przypomnienia Niedziela Palmowa)

Serdecznie zapraszamy forumowiczów do wspólnego nartowania. Nie obiecuję, ale jak będę miał wcześniej deklaracje, to może uda się coś załatwić "z tyłu sklepu" :rolleyes::eek::D

I oczywiście prosimy JC o błogosławieństwo

Ty się nie martw o błogosławieństwo JC :D

Ty sie martw o przeklenstwo :P Wiesz od kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybieram się na Kasprowy to tylko w tygodniu. Na weekend mnie raczej nie namówicie :cool: Po 1,5 godziny w kotle Gąsienicowym będzie już pewno tyle ludzi że trzeba będzie ewakuować się do kotła Goryczkowego. Potem ze 20 minut kolejki do wyciągu i kolejne 20 na górę... :eek: Nie chcę być tu jakimś czarnowidzem, ale ten scenariusz wydaje mi się prawdopodobny :confused: Jeżdził ktoś w weekendy na Górze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybieram się na Kasprowy to tylko w tygodniu. Na weekend mnie raczej nie namówicie :cool: Po 1,5 godziny w kotle Gąsienicowym będzie już pewno tyle ludzi że trzeba będzie ewakuować się do kotła Goryczkowego. Potem ze 20 minut kolejki do wyciągu i kolejne 20 na górę... :eek: Nie chcę być tu jakimś czarnowidzem, ale ten scenariusz wydaje mi się prawdopodobny :confused: Jeżdził ktoś w weekendy na Górze?

Masz rację,na pewno będzie tłoczno! :eek: Byłem w zeszłym sezonie w piątek i było jak piszesz,a to jeszcze nie weekend! :eek:

Wolałbym,aby to spotkanie odbyło się w tygodniu,ale pewnie nie ma szans. :o

Jakby coś ja jestem gotowy na inny termin. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilka osób (DarekLewandowski, Johnny Narciarz, Aklim i inni) planujemy spędzenie weekendu 26-28.03.2010 pod Tatrami :) (dla przypomnienia Niedziela Palmowa)

Serdecznie zapraszamy forumowiczów do wspólnego nartowania. Nie obiecuję, ale jak będę miał wcześniej deklaracje, to może uda się coś załatwić "z tyłu sklepu" :rolleyes::eek::D

I oczywiście prosimy JC o błogosławieństwo :D

pzdr

misal

no to Misal trzymaj rekę na pulsie i jak coś się będzie klarować to daj znać

chociaż faktycznie - w weekend może być tłoczno:o , no ale zakładam ,że rano jazda ,a potem opalanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,na pewno będzie tłoczno! :eek: Byłem w zeszłym sezonie w piątek i było jak piszesz,a to jeszcze nie weekend! :eek:

Wolałbym,aby to spotkanie odbyło się w tygodniu,ale pewnie nie ma szans. :o

Jakby coś ja jestem gotowy na inny termin. :cool:

Uzgodniliśmy ten termin-najbardziej optymalny,ponieważ Michał z Rodziną przyjeżdza na Wielkanoc do Zakopca,ja mogę być do 30.03,Michał podjął decyzję,że przyjedzie z Salwerem na weekend ,a 31.03 przywiezie Żonę;).Panowie-to jest końcówka marca,ostatni mój pobyt -2 lata temu ,był w podobnym terminie,i też sobota i niedziela ,wyjeżdzilem się tak,że ledwo do domu wrócilem;)Ja zostaję do 30.03;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej!Może weźmiemy grilla? :D

juz sobie to wyobrazam ...

pierwsza gondola ruszacie w gore ... 2h targania w kotlach a potem "czas na piknik!!" i ten grill rozstawiony w sniegu :) tylko pamietajcie co by nie zabierac ze soba trunkow bo was gorale skasuja za picie w miejscu publicznym !!! /chociaz szczerze powiem ze szanujacy sie narciarz musie miec cos na rozgrzeweczke !! ja woze wisniowke wlasnej roboty!! swietnie sie nadaje jak trzeba zapic czyms sliwowice :)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sobie to wyobrazam ...

pierwsza gondola ruszacie w gore ... 2h targania w kotlach a potem "czas na piknik!!" i ten grill rozstawiony w sniegu :) tylko pamietajcie co by nie zabierac ze soba trunkow bo was gorale skasuja za picie w miejscu publicznym !!! /chociaz szczerze powiem ze szanujacy sie narciarz musie miec cos na rozgrzeweczke !! ja woze wisniowke wlasnej roboty!! swietnie sie nadaje jak trzeba zapic czyms sliwowice :)/

Ja jedynie konsumuję piwo,zazwyczaj zimne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chętnie wybiorę się na to szusowanie tyle że musze moją żonkę przygotować na to :) ale jest sporo czasu więc mam czas hehe

ps. Wujek mojej żony jest pracownikiem tej kolejki na Kasprowy mieszka w tym domku po lewej stronie obok kolejki na dole :) wiec zależy ilu się nas uzbiera może uda się bez kolejki coś załatwić ale to jeszcze nic pewnego trzeba zadzwonić i pogadać ja zawsze jak tam byłem z żonką to z orbisem bocznym wejściem wchodziłem :) zobaczymy w marcu jak sytuacja będzie wyglądała.

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...