skionline.pl sprzęt testy akcesoria narciarskie 23/24
Testy sprzętu - akcesoria narciarskie
TEST Plecak Thule Upslope 20L - na skitury i nie tylko
Szwedzka firma Thule przyzwyczaiła nas już do tego, że jej produkty pomagają transportować przeróżne ładunki, najczęściej związane z aktywnym stylem życia. Do tej pory znaliśmy ją głównie jako producenta znakomitej jakości boksów samochodowych, w których bezpiecznie przewozić można narty, a wszyscy aktywni latem - także z świetnych uchwytów i bagażników rowerowych czy też uchwytów do transportu sprzętu wodnego. Oferta firmy jest jednak dużo szersza, obejmując plecaki, torby, a nawet futerały na laptopy. Od tego sezonu firma weszła także na rynek plecaków narciarskich. Dziś przedstawiamy test jednego z nich - Upslope 20L.
TEST - Kamera sportowa DRIFT GHOST-S - "Test wiązania"
Początkiem sezonu zimowego opublikowaliśmy informację o wprowadzeniu na rynek przez brytyjską firmę nowego modelu kamery DRIFT GHOST-S. Specyfikacja techniczna kamery, pozwalała domniemywać, że GHOST-S może stanąć do walki o miano jednej z najlepszych kamer sportowych dostępnych na rynku.
TEST - DRIFT HD GHOST - narciarski nie tylko gadżet
Z informacji, które można znaleźć w Internecie wynika, że kamera którą testowałem przez ostatnie kilka tygodni łączy w sobie wszystkie najlepsze i najbardziej zaawansowane cechy tego typu sprzętu. Brytyjski produkt DRIFT HD GHOST pojawił się na rynku dopiero w grudniu, lecz szybko "wybił się" na tle konkurencji. Jak gadżet "all-in-one" sprawdził się na śniegu? Zapraszam do lektury testu.
Testy 23/24
Inny sezon:
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: