skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Alpina 07/08: gogle i kaski dla odważnych

2007.10.26
fot. Alpina
fot. Alpina
Na sezon 07/08 Alpina przygotowała ekskluzywną linię gogli i kasków narciarskich. Only the Brave - tak nazywa się ta wyjątkowa kolekcja. Znajdują się w niej modele zarówno dla pań, jak i dla panów.
"Only the Brave" z pewnością nie jest kolekcją dla narciarzy, którzy wolą przemykać po stoku niezauważeni. W kasku "oblepionym" studolarówkami czy połyskujących goglach ma się pewność, że wszyscy zwrócą na nas uwagę. Trzeba być więc na to przygotowanym. Królowie stoków będą jednak zachwyceni.

Niecodzienny, przyciągający wzrok design to nie wszystko, co produkty Alpiny mają do zaoferowania. Producent równie dużą wagę przypisał takim cechom jak funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.
fot. Alpina
fot. Alpina

fot. Alpina
fot. Alpina

Kaski narciarskie ("Scarp", "Taifun") są leciutkie i bardzo bezpieczne.Wszystkie gogle w linii wyposażone są w szyby Quattroflex, zapewniające bardzo dobry kontrast i optymalną widoczność w każdych warunkach.
Kaski i gogle są do siebie idealnie dopasowane pod względem kolorystyki i wzornictwa. Można wybrać dla siebie parę, która z pewnością zrobi na stoku wielkie wrażenie.

skionline.pl
Źródło: alpina


skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20