skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy 2024 już w sobotę i niedzielę na stadionie PGE Narodowym

2024.04.05
BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy 2024 już w sobotę i niedzielę na stadionie PGE Narodowym
Kliknij, aby powiększyć.
BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy 2024 już w sobotę i niedzielę na stadionie PGE Narodowym
Już w najbliższy weekend odbędzie się inauguracji największego w historii BIKE EXPO Narodowego Testu Rowerowego. W sobotę i niedzielę (6 i 7 kwietnia) na stadionie PGE Narodowym blisko 200 rowerowych i akcesoryjnych marek zaprezentuje swoją ofertę tysiącom odwiedzających nasze wydarzenie gości.
Już dziś wiemy, że tegoroczna edycja będzie absolutnie wyjątkowa. Do dyspozycji Wystawców oddaliśmy aż dwa piętra powierzchni ekspozycyjnych PGE Narodowego. Po kilku latach przerwy wracamy również na zadaszoną płytę stadionu, gdzie na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, w tym najlepsze dotąd tory testowe z przeszkodami i z podjazdem.

Kup taniej bilet online podając hasło skionline

Gościem specjalnym BIKE EXPO 2024 będzie jeden z siedmiu w historii zwycięzców wszystkich kolarskich Wielkich Tourów - w tym czterech Tour de France - Chris Froome. Jedna z największych kolarskich legend spotka się z widownią na PGE Narodowym w sobotę 6 kwietnia.

W niedzielę gościć będziemy również Macieja Bodnara, jednego z zaledwie czterech polskich zwycięzców etapów Wielkiej Pętli. W programie są również spotkania z innymi gośćmi i uznanymi propagatorami kolarstwa i kultury rowerowej w Polsce.

Spotkania z gośćmi specjalnymi wydarzenia poprowadzą dziennikarze Eurosportu - jedynej w Polsce telewizji transmitującej na żywo większość najważniejszych wydarzeń we wszystkich dyscyplinach kolarskich.

Tak wielkie wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania naszych Partnerów. W tym miejscu pragniemy im złożyć gorące podziękowania.

Partnerem głównym BIKE EXPO 2024 po raz kolejny jest Lang Team, organizator Tour de Pologne, jedynego w Polsce wyścigu kolarskiego rangi World Tour, a także Tour de Pologne Women, Tour de Pologne Junior, Tour de Pologne Amatorów, zaliczanego do serii Nations Cup i organizowanego pod patronatem Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) wyścigu młodzieżowców ORLEN Wyścig Narodów oraz serii imprez ORLEN Lang Team Race.

Partnerem BIKE EXPO 2024 jest marka Cofidis, dostawca usług finansowych, od lat zaangażowana w rozwój i sponsoring kolarstwa. Cofidis jest m.in. sponsorem tytularnym worldtourowej ekipy kolarskiej, w barwach której startuje m.in. kolarski mistrz Polski z 2020 roku Stanisław Aniołkowski.

Partnerem technologicznym BIKE EXPO jest marka Bafang, producent zaawansowanych rozwiązań w zakresie elektromobilności, w tym m.in. silników, akumulatorów, sterowników i akcesoriów do pojazdów elektrycznych, w tym rowerów i hulajnóg.

Partnerem strefy testowej BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy 2024 jest marka EKOI, producent wysokiej jakości odzieży kolarskie oraz kasków i akcesoriów rowerowych.

Partnerem spotkań BIKE EXPO 2024 jest również zondacrypto - licencjonowana polska giełda walut cyfrowych.

Wszystkim Partnerom dziękujemy za nieocenione wsparcie.
Wszystkim Wystawcom dziękujemy za zaufanie i głęboko wierzymy, że tegoroczna, wyjątkowa i największa w historii edycja BIKE EXPO Narodowego Testu Rowerowego okaże się w ich działalności ważnym kamieniem milowym.

Do zobaczenia już 6 i 7 kwietnia na Stadionie PGE Narodowym.

Tagi: #bike expo #rowery #stadion narodowy #gdzie na rower #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: