skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Blizzard Cochise - narta roku!

2011.10.01
Blizzard po raz drugi z rzędu zdobywa prestiżową nagrodę European Ski of the Year.
Najbardziej prestiżowa nagroda za innowacyjność w branży sportów zimowych trafia do austriackiego producenta - nagrodzony zostaje model COCHISE z technologią Flip Core.
Po spektakularnym zwycięstwie na targach ISPO 2010, gdy Blizzard zdobył European Ski Award za innowacyjność i bezkompromisową jakość narty R-Power FS, austriacki gigant po raz drugi otrzymuje złoto za najbardziej odkrywczy produkt roku w kategorii "narty - sprzęt". Panel ekspertów był pod wrażeniem Technologii Flip Core, użytej w całej serii Free Mountain. Z jej pomocą Blizzard na nowo zdefiniował kształt rockera, który ostatnimi czasy przyciąga sporą uwagę wśród amatorów jazdy na nartach.

Werdykt panelu: "Dla potrzeb ewolucji rockera Blizzard użył technologii Flip Core, by doprowadzić konstrukcję narty do perfekcji. Blizzard Cochise zapewnia użytkownikowi produkt z najwyższej półki i mnóstwo radości z jazdy na każdym terenie."

Dyrektor marketingu i sprzedaży Blizzarda, Thomas Zettler, komentuje: "Nagroda European Ski Award jest dla nas niezwykle ważna. Zdobycie jej dwa razy z rzędu przekonuje, iż rozbudowa działu rozwoju i technologii w Mittersill była dobrym posunięciem i krokiem naprzód. Czołowe stanowiska obsadzone są przez najlepszych ludzi z branży, co przekłada się na produkcję doskonałej jakości nart"
Tagi: #narty #blizzard #cochise #free ride
poprzednia stronastrony: 1  2  następna strona

Powrót

Zobacz
Blizzard narty kolekcja 2011/2012
Blizzard narty kolekcja 2011/2012
Blizzard narty kolekcja 2011/2012
Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 18/19
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019