skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Dario Cologna wybiera sprzęt Fischera

2012.09.25
Dario Cologna wybiera sprzęt Fischera
Kliknij, aby powiększyć.
Dario Cologna wybiera sprzęt Fischera
Dario Cologna od początku kariery biegał na nartach Fischera. Niemniej jednak, w tym sezonie trzykrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zdecydował, że kolejne punkty i medale będzie zdobywał korzystając nie tylko z nart, ale i butów austriackiego producenta.
Trzykrotny zwycięzca Tour de Ski nie dokonuje przypadkowych wyborów. Po zakończeniu ostatniego sezonu Szwajcar wziął udział w intensywnych testach sprzętu w Ramsau am Dachstein. - Próbujemy jeszcze dograć wiele elementów, lecz moje dotychczasowe doświadczenia z nartami Fischera zawsze były bardzo dobre. Co więcej, Fischer wprowadził ostatnio nowe, naprawdę innowacyjne rozwiązania w konstrukcji butów biegowych - komentuje Dario. - Narty i buty są teraz perfekcyjnie dopasowane,; czuję, że mam przewagę nad rywalami - dlatego właśnie zdecydowałem się na zmianę przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata.

Dołącz do fanów Fischer Sports Polska

Bez cienia wątpliwości Fischer jest bardzo zadowolony z decyzji Szwajcara. - Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani, że Dario ma tak dobrą opinię o naszym sprzęcie. Świadczy to o tym, że praca włożona w modernizację butów nie poszła na marne - podsumowuje Gerhard Urain, Nordic Racing Director. - Mamy duże plany i nadzieje związane z dalszą współpracą z tak świetnym zawodnikiem jak Dario - dodaje Urain.

al/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #biegi narciarskie #fischer #dario cologna

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: