skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Debiut kolekcji 50+ UPF Solen Sun Protection marki Helly Hansen

2020.05.27
Debiut kolekcji 50+ UPF Solen Sun Protection marki Helly Hansen
Kliknij, aby powiększyć.
Debiut kolekcji 50+ UPF Solen Sun Protection marki Helly Hansen
Od ponad 140 lat Helly Hansen rozwija profesjonalnej jakości sprzęt, aby pomagać ludziom w najtrudniejszych warunkach. Norweska marka wykorzystuje swoje doświadczenie w ochronie przeciwsłonecznej i na wiosnę/lato 2020 przedstawia linię Solen Sun Protection, w której wykorzystuje najbardziej skuteczną tkaninę LIFA® Active i łączy ją z technologią S.Café® w celu stworzenia kolekcji odzieży aktywnej, dającej komfort i ochronę przeciwsłoneczną UPF 50+.
S.Café® to ekstrakt z pozyskanych z recyklingu fusów kawowych, wprowadzany w tkaninę już na etapie produkcji jej włókien. Taki proces pozwala nadać tkaninie trwałe właściwości, których nie utraci wraz z kolejnymi praniami.
Tkanina z S.Cafe chroni przed słońcem nawet gdy jest mokra - a jej specjalne właściwości pozwalają eliminować zapach potu

"Inspiracją do stworzenia nowej kolekcji Solen są nasi profesjonaliści i konsumenci, którzy spędzają niezliczone godziny na słońcu"- powiedział Joren Davis, Product Manager for Base Layer w firmie Helly Hansen. "Rozumieją szkodliwe długotrwałe skutki ekspozycji a słońcu. Oferując produkty, które posiadają ochronę 50+ UPF zarówno na sucho, jak i na mokro, możemy zapewnić profesjonalistom i konsumentom ochronę niezależną od pogody i aktywności."

Debiut kolekcji 50+ UPF Solen Sun Protection marki Helly Hansen
Debiut kolekcji 50+ UPF Solen Sun Protection marki Helly Hansen

Linia Solen to między innymi bluzy HH LIFA Active Solen, która przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Dzięki lekkiej hydrofobowej tkaninie LIFA® Active oferuje doskonałe odprowadzenie wilgoci i właściwości oddychające, aby dać poczucie komfortu w upalne dni. Funkcja ochrony 50+ UPF sprawia, że produkty idealnie sprawdzą się podczas wszelkich działań na słońcu, takich jak żeglarstwo, narty, wędrówki itd. Odzież wykonana jest w 59% z poliestru z recyklingu.

Kolekcja Solen dostępa jest w sklepach stacjonarnych Helly Hansen i na www.hellyhansen.com

Tagi: #sprzęt narciarski #helly hansen #aktywne lato #aktywny wypoczynek #lifa

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020