skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Dynastar 08/09 Exclusive - wyłącznie dla pań

2008.10.13
fot. Dynastar
W tegorocznej kolekcji Dynastara nie zabraknie modeli zaprojektowanych i skonstruowanych specjalnie z myślą o paniach. W zależności od umiejętności i preferowanego stylu jazdy, amatorki białego szaleństwa wybierać będą mogły spośród modeli należących do grup - Performance, Discovery, Explore i Newschool.
Dziś opiszemy dwa modele - Exclusive Course Pro (seria Performance) oraz Exclusive Active (seria Discovery).
Pierwszy z nich, to narta na którą długo czekały instruktorki, zawodniczki i damy uprawiające narciarstwo profesjonalnie. Exclusive Course Pro genialnie sprawdzą się podczas jazdy na twardych, oblodzonych trasach. Podobnie jak modele męskie, narty te zaprojektowane zostały przez konstruktorów z departamentu Race Dynastara, tak więc spełniają te same standardy pod względem jakości i umiejętności. Wyśmienicie trzymają krawędzie, a dzięki zastosowaniu ścian bocznych na całej długości, są niezwykle dynamiczne. W ich budowie wykorzystano płytę Race Flex Plate, co w połączeniu z całością sprawia, że to model race z krwi i kości.
Tak naprawdę Exclusive Course Pro, od modeli męskich różnią się jedynie szatą graficzną - żywszymi kolorami i bardziej zdobnymi ornamentami. Jak przewrotnie twierdzą konstruktorzy Dynastara - stworzone, by facetom z piwnic nie ginęły już narty.

W serii Discovery znajdziemy, natomiast deski przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych pań, które potrzebują bezpiecznego, stabilnego i komfortowego sprzętu. Najwyższy model w tej grupie nazywa się Exclusive Active i wyróżnia się absolutnie piękną stylistyką inspirowaną rosyjską sztuką; esy-floresy tworzą wyjątkowo atrakcyjną i oryginalną szatę graficzną, która w damskich nartach odgrywa przecież ważną rolę. Prócz damskiej stylistyki, w ich konstrukcji zastosowano poprawiającą komfort jazdy technologię Exclusive Balance System oraz nowe taliowanie. Szersze dzioby ułatwią inicjację skrętu, a szersza talia sprawia, że są bardziej stabilne. Tolerancyjne - podczas wyjścia ze skrętu łatwo wchodzą w uślizg; bardzo wszechstronne. Polecamy szczególnie paniom, które preferują jazdę na przygotowanych stokach, a umiejętności doskonalą przez zabawę na stoku.

Parametry techniczne
- Exclusive Course Pro - dostępne długości - 156, 164, 172, 178; promień skrętu - 18 m przy długości 164 cm; taliowanie - 90-66-104.
Narty Dynastar Exclusive Course Pro
Narty Dynastar Exclusive Course Pro


- Exclusive Active - dostępne długości - 143, 148, 153, 158, 163; promień skrętu - 14 m przy długości 158 cm; taliowanie - 100-74-120.
Narty Dynastar Exclusive Active
Narty Dynastar Exclusive Active


skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020