skionline.pl sprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Ferie z Rossignolem i Radiem Zet

2012.01.20
Ferie z Rossignolem i Radiem Zet
Kliknij, aby powiększyć.
Ferie z Rossignolem i Radiem Zet
Tej zimy Radio ZET we współpracy z Rossignolem odwiedzą dziewięć polskich kurortów narciarskich. Na wielbicieli zimowego szaleństwa czekać będą sportowe emocje, konkursy z nagrodami, spotkania z muzycznymi gwiazdami, miasteczka Radia ZET, darmowe wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, a także wieczorne imprezy i moc innych atrakcji.
W ramach akcji "Start do nart z Radiem ZET" przy stokach powstaną weekendowe miasteczka Radia ZET. Od piątku do niedzieli wczasowicze będą mogli skorzystać z darmowej wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Eksperci i instruktorzy firmy Rossignol doradzą, jak dobrać odpowiednie narty i przekażą praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa na stoku. Na piątki przewidziano wieczorne imprezy taneczne. W soboty od 17.00 do 20.00 Marcin Wojciechowski poprowadzi na żywo "Listę przebojów Radia ZET" z udziałem specjalnych gości. Będzie to szansa na spotkanie z muzykami m.in. Feel, Enej, Varius Manx, czy Blue Cafe. "Start do nart z Radiem ZET" odwiedzi Ustrzyki Dolne (20-22.01), Szczyrk (27-29.01), Białkę Tatrzańską (3-5.02), Zakopane/Harenda (10-12.02) oraz Czarną Górę (17-19.02). Partnerami, organizowanej przez Dział Komunikacji Produktów Grupy Eurozet, akcji są firmy Rossignol, HP i Citroen.

W tym samym czasie Radio ZET zaprasza również słuchaczy i osoby spędzające ferie w górach na "Zimowy Puchar Radia ZET w Beskidzkiej 5". W ramach akcji powstaną zimowe miasteczka zabaw Radia ZET dla najmłodszych. Przewidziane są liczne konkursy z nagrodami. Będzie to również okazja do wzięcia udziału w rodzinnej rywalizacji na stokach w slalomie. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwać będą ratownicy GOPR. Zimowy Puchar Radia ZET zostanie rozegrany w Szczyrku (21.01 i wielki finał akcji - 3.03), Ustroniu (28.01), Wiśle (4.02), Brennej (10.02) i Istebnej (18.02). Partnerami akcji są skionline.pl, kamelleon.pl, Hi-Tec, Dziennik Zachodni oraz gminy wchodzące w skład projektu Beskidzka 5 (Szczyrk, Wisła, Brenna, Istebna i Ustroń). Akcję przygotował Dział Promocji Radia ZET i Chilli ZET.

Relacje z obu zimowych eventów Radia ZET będzie można zobaczyć na stronie www.radiozet.pl oraz usłyszeć na antenie.

Tagi: #radio zet #rossignol

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020