skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Glen Plake podpisuje kontrakt z Elanem

2007.01.03
Glen Plake fot. skipresse.de
Jedna z najbarwniejszych postaci narciarstwa - specjalista od freestyle’u Glen Plake w połowie października podpisał kontrakt ze słoweńskim Elanem, kończąc tym samym trwającą od 1988 współpracę z K2.
"Pozyskanie do współpracy tak znakomitej postaci umożliwia nam przeprowadzenie dobrej kampanii reklamowej promującej nasze obydwa brandy - narty Elan i buty Dalbello", mówi Clint Lyon, Dyrektor Generalny Dalbello-Elan Sports. Należy dodać, że od 1 stycznie 2007 firma zajmie się dystrybucją obydwu marek w Stanach Zjednoczonych.

Martin Lehner, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu - Elan, Słowenia: "Entuzjazm i zapał Glena do sportu, który uprawia jest olbrzymi. Biorąc pod uwagę, że mamy bardzo ambitne plany dotyczące rozwoju nart Elan na przestrzeni najbliższych lat, liczymy na pomoc Plake’a w międzynarodowej kampanii reklamowej, której celem jest podkreślenie wyjątkowości i oryginalności naszego sprzętu."

Nowy kontrakt Plake'a zakłada również jego udział w tworzeniu i rozwoju nowych kolekcji nart freeride’owych i freestyle’owych w oparciu o doświadczenie i znajomość technologii słoweńskiego producenta.

"Uwielbiam pałętać się po hali produkcyjnej, więc perspektywa pracy w Elan'nie z młodą, utalentowaną i otwartą na sugestie grupą inżynierów to dla mnie fantastyczne wyzwanie. Elan bezsprzecznie należy do światowej czołówki, gdy mowa o jakości i możliwościach sprzętu. Nie mogę się już doczekać pierwszego dnia w nowej pracy!"

Z początkiem roku współpracę z Elen'em rozpocznie również żona Glena - Kimberley Plank, która dołączy do grupy projektantów zajmujących się programem W Studio Women, czyli kolekcjami damskimi. Kimberley w branży mody damskiej działa od wielu lat, ma też na swoim koncie sukcesy sportowe - zarówno na nartach wodnych, jak i na tych do jazdy po muldach.

skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021