skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

HEAD - damska kolekcja 2013/2014

2013.12.19
HEAD - damska kolekcja 2013/2014
Kliknij, aby powiększyć.
HEAD - damska kolekcja 2013/2014
Ponoć prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Jak twierdzą projektanci z firmy HEAD, w przypadku kobiet uczucie to szczególnie ważne, bowiem wiąże się ze skłonnością do gromadzenia rzeczy, które pomagają im wyrazić indywidualny styl i charakter. Takich, dzięki którym nawet w zły dzień mogą poczuć się lepiej i pewniej. Podobnie traktują też sprzęt narciarski - ma być nie tylko dobry, ale i piękny. Ma dawać poczucie pewności i poprawić humor w złą pogodę. Czy najnowsza damska kolekcja sprosta oczekiwaniom pań?

Seria MYA


"Nikt nie zrozumie kobiety lepiej, niż druga kobieta" - wedle tej reguły HEAD stosuje w swojej firmie politykę "by women - for women". Modele z serii MYA łączy funkcjonalność i estetyka. Niezależnie od upodobań i umiejętności, każda z pań znajdzie w tegorocznej kolekcji coś dla siebie - od desek do jazdy w głębokim puchu (MYA N° 10, 9, 8), po szybkie i zwinne, przeznaczone na przygotowane trasy narty (MYA N° 7, 5). Natomiast, panie poszukujące uniwersalnego sprzętu do jazdy w zróżnicowanych warunkach powinny zainteresować się modelami MYA N° 6, 4 i 3.

ERA 3.0 - Rocker we właściwym wydaniuERA 3.0 to dość sprytne rozwiązanie HEADa, które ilustruje jak działać i wyglądać powinien rocker w nartach z serii allride. Zastosowany w całej serii MYA z wyjątkiem modelu N°10, koncept ERA 3.0 i ERA 3.0.S to sprytna kombinacja nowej geometrii, technologii i kształtu, które mają na celu zbliżyć do siebie pozornie różne narty - te przeznaczone do carvingu i do jazdy w puchu. Wszystko po to, by jazda na deskach była jeszcze łatwiejsza i dostarczała więcej frajdy. Tajemnica nowego pomysłu tkwi w połączeniu technologii allride rocker (łatwe prowadzenie nart i lekkość jazdy na powierzchni śniegu) z progresywnym promieniem skrętu (doskonałe trzymanie krawędzi, pomimo zastosowanego rockera) oraz inteligentnym systemem tłumienia drgań (umieszczone w dziobach włókna piezoelektryczne zapobiegają ich "kłapaniu", co przekłada się na większą stabilność nart). Efekt? Niezwykle uniwersalne i wszechstronne deski, które radzą sobie w każdym terenie.

Seria Dream


HEAD jest jedną z nielicznych marek, która produkuje buty dla kobiet od podstaw. Takie przedsięwzięcie to naprawdę duża inwestycja wymagająca zaprojektowania i wykonania osobnych damskich form we wszystkich rozmiarach, w jakich buty są produkowane. Stąd, większość dostępnych na rynku damskich butów to tak naprawdę męski modele, z odpowiednio wyprofilowaną wkładką i damską grafiką. Inaczej rzecz wygląda w serii Dream, gdzie wszystkie buty, od początku do końca, zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o paniach. Zdaniem producenta, kolekcja Dream jest spełnieniem narciarskich marzeń. Przetestujemy, zobaczymy!
Buty Cube3 MYA


Dopasowane do anatomicznego kształtu stóp i łydek, formowalne termiczne, funkcjonalne i estetyczne. Innymi słowy, odpowiadające wszystkim oczekiwaniom kobiet - takie właśnie są buty Cube 3. Łatwo się je zakłada, są wygodne podczas chodzenia, a przede wszystkim gwarantują komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Efekt taki uzyskano dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji otwieranej z tyłu skorupy, dużym klamrom (łatwość zakładania i zdejmowania) i szerokiemu paskowi na rzep (po dopięciu pewnie trzyma łydkę gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy). Co więcej, wypinając się z wiązań nie trzeba się schylać, bowiem w tym samym momencie sprytny system AutoSkiWalk automatycznie uwalnia mankiet skorupy "przełączając" buty z trybu jeżdżenia na tryb chodzenia.

Buty AdaptEdge MYA


Model zaprojektowany i wykonany specjalnie z myślą o paniach. AdaptEdge MYA mają specjalną, dopasowaną do damskich stóp i łydek wkładkę oraz odpowiedni flex gwarantujący wygodę i wysoki poziom jazdy.

Wiązania MYA


W tegorocznej ofercie, HEAD ma również całą serię damskich wiązań - od freeride’owej kolekcji MYA LX, po modele MYA POwerRail i MYA LiteRail (LRX)
Wszystkie idealnie współgrają kolorystycznie z nartami.

skionline.pl
Tagi: #narty #head #kolekcja 13-14

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 22/23
Porady
WorldSkitest 19/20