skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Helly Hansen - nowa kolekcja obuwia trailowego

2022.09.02
Helly Hansen - nowa kolekcja obuwia trailowego
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen - nowa kolekcja obuwia trailowego
Norweska marka Helly Hansen znana jest z oferty profesjonalnego sprzętu zaprojektowanego z myślą o najtrudniejszych i najbardziej zapierających dech w piersiach plenerach na świecie.

Helly Hansen od ponad 140 lat dostarcza sprzęt, który chroni życie i pozwala odczuwać pełnię życia. Motorem rozwoju Helly Hansen są innowacje. Firma nieprzerwanie doskonali swój asortyment zapraszając do współpracy przy procesie projektowania – profesjonalistów, którzy korzystają z oferty marki w terenie.
W sezonie jesień/zima 2022 Helly Hansen prezentuje nowe modele butów trail runningowych
Hawk Stapro i Falcon TR
.

Zaprojektowane z myślą o wyczynowym bieganiu po szlakach, oba modele zostały przetestowane i opracowane z udziałem zapalonych, wyczynowych biegaczy, którzy każdego tygodnia pokonują wiele kilometrów po górach. Buty idealnie sprawdzą się na leśnych ścieżkach, drogach utwardzonych i bardziej zróżnicowanym lub trudnym terenie z drobnymi przeszkodami.

W modelu Hawk Stapro kluczowe są stabilność, amortyzacja i ochrona. Obuwie ma ochronną osłonę palców i pięty ze strefą stabilizacyjną w tylnej części buta.
Podeszwa środkowa, która jeszcze bardziej wzmacnia stabilność buta, otula stopę lekką, stabilną i dobrze amortyzowaną mieszanką syntetyczną HH® Power-Stride, dla większego komfortu na dłuższych trasach. Podeszwa zewnętrzna buta jest wyposażona w technologię HH® Surround-Grip, która zapewnia przyczepność na szlaku, niezależnie od tego, która część stopy dotknie ziemi jako pierwsza, oraz sprawdzoną mieszankę gumową HH® Max-Grip, zwiększającą przyczepność i wydajność nawet w trudniejszym terenie. Zapewniając ochronę przed żywiołami i przeszkodami na szlaku, buty Hawk Stapro zostały poddane procesowi nadania im właściwości hydrofobowych. Dzięki niej buty odprowadzają wilgoć i są wodoodporne, nie tracąc przy tym oddychalności w miarę wzrostu temperatury.

But Helly Hansen Hawk Stapro
But Helly Hansen Hawk Stapro

Model Falcon TR to bardziej neutralna, lżejsza propozycja dla wyczynowych biegaczy. Oddychająca i elastyczna cholewka oraz dobrze chronione śródstopie sprawia, że but jest idealny dla tych, którzy poruszają się zwinnie i dynamicznie na szlaku. Ponadto, podeszwa środkowa z tworzywa EVA zapewnia amortyzację i komfort, przy zachowaniu lekkiej i stabilnej konstrukcji, dzięki czemu biegacze mają lepszy kontakt z podłożem, co daje im pewność i zwinność w zróżnicowanym terenie. W podeszwie zewnętrznej zastosowano mieszankę gumy HH® Max-Grip, która zapewnia maksymalną przyczepność na mokrym, suchym i nierównym terenie.

“Jesteśmy bardzo dumni z wprowadzenia w tym sezonie naszej nowej kolekcji obuwia do biegania po szlakach,” mówi Kristofer Eidsgaard, Dyrektor Zarządzający Kategorią Obuwia w Helly Hansen. “Jako marka doskonale znamy rozmaite środowiska outdooru oraz sprzęt potrzebny do wsparcia i ochrony w różnych warunkach. Czerpiąc z naszej wiedzy o górach i szlakach, konsultowaliśmy się również z wyczynowymi biegaczami ,w celu opracowania tej kolekcji, aby upewnić się, że każdy model będzie ukierunkowany na wydajność i dopasowany do technicznych wymagań różnych szlaków.”

Męskie modele Hawk Stapro oraz męskie i damskie Falcon TR będą dostępne w sklepach i online od jesieni 2022 roku.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #helly hansen #obuwie #buty #do biegania #trail running

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 22/23
Porady
WorldSkitest 19/20