skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - Lumines

2021.09.23
Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines
Norweska marka odzieży techniczne Helly Hansen wie, co to znaczy skandynawska jesień i zima a więc mrok i chłód. Z myślą o nadchodzącej jesiennej słocie i zimowych, ciemnych dniach projektanci Helly Hansen stworzyli unikalną linię kurtek miejskich Lumines. Lumines dają światło -widoczność w mroku i bezpieczeństwo, modele Lumines to również niezrównany komfort, dzięki najwyższym parametrom funkcyjnym i sprawdzonym technologiom Helly Hansen
Zaprojektowana z myślą o rowerzystach przemieszczających się wraz z samochodami i mieszkańcach poruszających się w mieście, nowa kurtka Lumines Helly Hansen z kolekcji Jesień/Zima 2021, wyróżnia się niezwykłą funkcją VizLite®. Kurtka wykorzystuje fosforyzującą taśmę, która zawiera mikroskopijne szklane kulki odbijające światło oraz kryształy fotoluminescencyjne.

Kryształy pochłaniają energię UV, która następnie emitowana jest jako źródło światła w warunkach słabego, bądź nawet zerowego oświetlenia. Dzięki VizLite®, kurtka Lumines będzie idealna dla osób, które muszą być widoczne podczas podróży w obszarach o dużym natężeniu ruchu ulicznego.

Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines
Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines

Kurtki Lumines wykorzystują sprawdzony system wentylacji mechanicznej H2Flow, który zapewnia komfort podczas jazdy i spoczynku. Modele Lumines wyposażone są w tzw. kieszeń ratunkową - Life Pocket - innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu ukryty w kieszeni telefon chroniony jest dodatkowo przed mrozem. To rozwiązanie przedłuża żywotność baterii smartfona. Helly Hansen Lumines Jacket wyprodukowana jest z tkaniny Helly Tech Professional - to gwarantuje jej całkowitą wodoodporność i najwyższe parametry oddychalności.

Helly Hansen Lumines Jacket tuż po debiucie została wyróżniona nagrodą Red Dot Award za Product Design 2021. Jest gotowa by rozświetlić mrok i stawić czoła miejskim żywiołom wody, wiatru.

Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines
Helly Hansen - nowa kolekcja odzieży miejskiej - kurtka Lumines

O Helly Hansen
Założona w 1977 w Norwegii marka odzieży technicznej nieprzerwanie rozwijająca swoją kolekcję w trosce o ochronę życia i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Helly Hansen chroni i pozwala cieszyć się życiem.
W swojej ponad 140 letniej historii marka wprowadziła na rynek szereg innowacji, które na zawsze odmieniły sposób, w jaki się ubieramy: ponad 140 lat temu pierwsza tkanina wodoodporna, lata 60te pierwsza tkanina typu polar , lata 70te pierwsza bielizna techniczna z wykorzystaniem pionierskiej technologii Lifa Stay Dry, współczesnie H2Flow, wielokrotnie nagradzany system termoregulacji odzieży.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #helly hansen #kurtka #odzież miejska #lumines #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 22/23
Porady
WorldSkitest 19/20