skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Helly Hansen nowości w kolekcji odzieży narciarskiej

2023.12.19
Helly Hansen nowości w kolekcji odzieży narciarskiej
Helly Hansen nowości w kolekcji odzieży narciarskiej
Od ponad 140 lat Helly Hansen tworzy profesjonalny sprzęt, który pomaga ludziom chronić ich życie i czuć jego pełnię w górach. Marka z siedzibą w Norwegii cieszy się zaufaniem profesjonalistów, opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu, tworząc sprzęt, na którym mogą polegać nawet w najtrudniejszych warunkach.
W procesie projektowania kolekcji odzieży narciarskiej ULLR, marka Helly Hansen współpracowała z doświadczonymi narciarzami, w tym ratownikami narciarskimi oraz ekspertami w narciarstwie freeride, w celu opracowania nowych modeli. To właśnie w tej linii znajdziemy modele takie jak: kurtka Elevation Infinity 3.0 i kurtka puchowa, docieplająca Elevation Lifaloft Down.

HellyHansen, Men
HellyHansen, Men's Elevation Infinity 3.0 Ski Jacket

Z uwagi, na fakt, że nikt nie spędza więcej czasu w górach niż profesjonalni narciarze, projektanci Helly Hansen postanowili stworzyć kolekcję, która mogłaby zaspokoić potrzeby tych profesjonalistów zarówno w pracy, jak i poza nią. Dzięki wkładowi zespołu patroli narciarskich w Kicking Horse Mountain Resort oraz profesjonalnych amerykańskich narciarzy freeride’owych Jina Ryana i Madison Rose, zespół projektowy dopracował kurtkę Elevation Infinity 3.0, aby była jeszcze bardziej wygodna i wydajna. Dzięki opiniom profesjonalistów nowa kurtka została celowo zaprojektowana do noszenia razem ze spodniami Elevation Infinity Shell Bib, zapewniając doskonałe dopasowanie, komfort i swobodę ruchów, idealnie do jazdy na nartach freeride. Kurtka wyposażona jest również w liczne kieszenie, regulowane mankiety i wykończenia, mechaniczne zamki wentylacyjne dla dodatkowej oddychalności, system RECCO® dla większego bezpieczeństwa, kaptur hi-vis i detale zapewniające widoczność oraz kieszeń ratunkowa Life Pocket+™, aby przechowywany w niej telefon działał dłużej w zimnie.

HellyHansen, Women
HellyHansen, Women's Elevation Infinity 3.0 Ski Jacket

Lekka kurtka docieplająca Elevation Lifaloft Down została specjalnie zaprojektowana jako opcja izolującej warstwy do kurtki Elevation Infinity 3.0, gwarantując lekkość przy zachowaniu trwałości, idealna na całodniowe przygody w świecie freeride. Dzięki materiałowi wierzchniemu Ripstop kurtka jest niezwykle odporna i zapewnia optymalną wydajność w górach. Kurtka Elevation Lifaloft Down jest również zbudowana z hybrydowej izolacji, w tym innowacyjnej lżejszej, cieplejszej izolacji LIFALOFT ™ Helly Hansen na wykończeniach i mankietach oraz izolacji puchowej Allied® na rękawach i tułowiu, aby zapewnić optymalną ochronę i ciepło tam, gdzie jest to potrzebne. Dzięki temu, że syntetyczna izolacja pozostaje bardziej sucha niż puch, LIFALOFT® zapewnia zarządzanie wilgocią w obszarach najbardziej narażonych podczas pracy i jazdy na nartach w głębokim śniegu, podczas gdy izolacja puchowa zapewnia ciepło tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Zaprojektowana jako warstwa docieplająca, Elevation Lifaloft Down ma również elastyczne mankiety i jest bez kaptura, co zapewnia mniejszą objętość dla optymalnego komfortu. Dzięki uwagom profesjonalnej narciarki Madison Rose, kieszeń na piersi w damskiej wersji została specjalnie umieszczona niżej na klatce piersiowej, aby dopasować się do kobiecej sylwetki, a jednocześnie jest kompatybilna z plecakiem i uprzężą. Dodatkowe funkcje zarówno w męskim, jak i damskim wariancie obejmują DWR bez PFC dla wodoodporności i przegubowe rękawy dla optymalnej mobilności.

HellyHansen, Men
HellyHansen, Men's Elevation LIFALOFTT Down Jacket

“Mamy szczęście współpracować z różnymi profesjonalistami narciarskimi, których wgląd i doświadczenie pomagają nam dopracować nasze produkty, aby były naprawdę najlepsze na rynku" – mówi Louise Micolon, Product Manager ds. narciarstwa w Helly Hansen. “Dzięki naszym nowym produktom ULLR w tym sezonie, chcieliśmy zapewnić naszym profesjonalistom najlepsze produkty, aby pozwolić czerpać pełnię radości z gór, nawet w dni wolne, i cieszymy się, że możemy wprowadzić te nowe modele zarówno dla profesjonalistów narciarskich, jak i entuzjastów".

HellyHansen, Women
HellyHansen, Women's Elevation LIFALOFTT Down Jacket

Kurtka Elevation Infinity 3.0 i kurtka puchowa Elevation Lifaloft Down są dostępne w sklepach stacjonarnych i online, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Aby dowiedzieć się więcej o istniejącej kolekcji freeride ULLR lub innowacyjnych technologiach Helly Hansen, odwiedź www.hellyhansen.com.

skionline.pl
Tagi: #odzieznarciarska #hellyhansen #elevationinfinity3 #elevationlifaloftdown

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: