skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Helly Hansen zaprasza w góry! Nowy model obuwia trekkingowego Cascade HT otwiera dla nas górskie szlaki

2023.07.28
Helly Hansen zaprasza w góry! Nowy model obuwia trekkingowego Cascade HT otwiera dla nas szlaki
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen zaprasza w góry! Nowy model obuwia trekkingowego Cascade HT otwiera dla nas szlaki
Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen nieustająco ulepsza swoją techniczne obuwie i odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. Helly Hansen współpracuje z zawodowymi przewodnikami górskimi z całego świata w celu opracowania sprzętu zapewniającego ochronę i wydajność.
Ma być bezpiecznie, lekko i wygodnie w każdym terenie – taki cel marka postawiła swoim projektantom pracującym z profesjonalistami nad najnowszą kolekcją obuwia trekkingowego. Ich odpowiedź to model Cascade HT – w wersjach dla kobiet i mężczyzn.

Helly Hansen zaprasza w góry!
Helly Hansen zaprasza w góry!

Ten lekki, ale stabilny i dobrze amortyzowany but turystyczny jest w pełni wodoodoporny i przewiewny, dzięki oddychającej membranie HELLY TECH®. Helly Tech to unikalna technologia Helly Hansen, zaprojektowana pierwotnie z myślą o żegludze oceanicznej, podczas której chroni żeglarzy przed falą i deszczem nawet przez wiele godzin zmagań się z żywiołem wody i wiatru.
Konstrukcję butów Cascade HT utrzymuje stabilizator Swift Frame a palce i pięty dostają dodatkową ochronę przed urazami dzięki specjalnej osłonie HH® Pro Guard.
Obuwie wyposażono wewkładkę HH® Max-Comfort i podeszwę wewnętrzną HH® Power-Stride, które zapewniają optymalną amortyzację i komfort podczas długich dni w górach.
Podczas górskich wycieczek niezwykle istotna jest przyczepność obuwia – dlatego zewnętrzna podeszwa butów Casade HT posiada wielokierunkowy system trakcji HH® Surround-Grip, a sprawdzona mieszanka gumy HH® Max-Grip, zapewnia stabilność i przyczepność nawet w najtrudniejszym terenie w trudnych warunkach. Buty dostępne są w wariancie za i przed kostkę i będą nam się sprawdzać w górach w każdym sezonie.

Helly Hansen zaprasza w góry!
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen zaprasza w góry!

“Zaprojektowaliśmy nasze obuwie Casade z myślą o prawdziwych miłośnikach outdooru, dążąc do projektowania wydajnych butów turystycznych, które są wygodne i niezawodne, niezależnie od terenu i warunków pogodowych” mówi Kristofer Eidsgaard, wiceprezes kategorii obuwia w Helly Hansen. “Sukces tych butów na przestrzeni sezonów jest prawdziwym dowodem naszej dbałości o każdy szczegół, zapewniając produkt o wysokiej wydajności, spełniający potrzeby wszystkich użytkowników, w tym zespołów poszukiwawczych i ratowniczych, które obecnie je noszą."

Dodatkowe korzyści to: antybakteryjna wyściółka zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, wyściółka w 100% z recyklingu, guma w 30% z recyklingu oraz cholewka wykonaną z ponad 70% z materiałów pochodzących z recyklingu.

skionline.pl
Tagi: #obuwie #hellyhansen #trekking #cascadeht

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: