skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Historie Helly Hansen - Nasze miejsce jest w górach - łączy nas zaufanie i przyjaźń

2022.01.05
Helly Hansen
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen
Tych, którzy dbają o bezpieczeństwo turystów i narciarzy w górach łączy niezwykła więź. Nikt inny nie zrozumie, co oznacza praca przez wiele godzin na śniegu i mrozie, w zagrożeniu lawinowym. Co oznacza prawdziwa bliskość gór.
Hannah Baybutt z Sun Valley, Idaho (USA) jest dumna ze swojej pracy. Jej obowiązki to dbanie o bezpieczeństwo tras zjazdowych, usuwanie przeszkód z tras, udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym i reagowanie na niebezpieczne sytuacje w zróżnicowanych i ekstremalnych warunkach. Jej praca jest wyczerpująca zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ale świadomość bycia częścią zespołu profesjonalistów, pomaga Hannah wierzyć w swoje umiejętności i zachować zimną krew, gdy jest najbardziej potrzebna."Kiedy dochodzi do sytuacji, od której zależy czyjeś życie, mamy takie powiedzenie - nie wymyślaj rozwiązań - zaufaj tym przećwiczonym. Bez względu na to, co się wydarza, musisz zaufać sobie, swojej wiedzy i swojemu zespołowi - tak, aby zapewnić osobie potrzebującej najlepszą opiekę" - mówi Baybutt.

Pomimo ogromnej presji, i najróżniejszym scenariuszom, na które Hannah musi być codziennie przygotowana, ratowniczka radzi sobie dzięki pełnemu zaufaniu do sprzętu, swojej wiedzy i osób wokół niej. Jest w pełnej gotowości do każdej akcji ratunkowej i pracy, którą wykonuje.
To właśnie to zaufanie, więź z przyrodą, mentorami i społecznością ratowników, pozwalają jej poczuć, że góry to jej miejsce i również miejsce dla tych, którzy są pod jej opieką.

Helly Hansen
Kliknij, aby powiększyć.
Helly Hansen

O Helly Hansen
założona w 1977 w Norwegii marka odzieży technicznej nieprzerwanie rozwijająca swoją kolekcję w trosce o ochronę życia i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Helly Hansen chroni i pozwala cieszyć się życiem.
W swojej ponad 140 letniej historii marka wprowadziła na rynek szereg innowacji, które na zawsze odmieniły sposób, w jaki się ubieramy: ponad 140 lat temu pierwsza tkanina wodoodporna, lata 60te pierwsza tkanina typu polar , lata 70te pierwsza bielizna techniczna z wykorzystaniem pionierskiej technologii Lifa Stay Dry, współcześnie H2Flow, wielokrotnie nagradzany system termoregulacji odzieży

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #odzież narciarska #helly hansen #lifa infinity pro #kurtka narciarska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20