skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Kaski SH+, włoska jakość z powrotem na polskim rynku

2018.10.03
Kaski SH+, włoska jakość z powrotem na polskim rynku
Kliknij, aby powiększyć.
Kaski SH+, włoska jakość z powrotem na polskim rynku
W miasteczku Cremona, usytuowanym w południowej części Lombardii, dochodzi godzina 10.00. Pracownicy lokalnej fabryki kasków spotykają się na poranną kawę i tradycyjne ciastka. Rozmawiają, śmieją się i ustalają dalsze działania. W powietrzu czuć rodzinną atmosferę. Nic dziwnego! Fabryka działa od 1978 roku i wielu pracowników zatrudnionych jest tu niemal od początku. Od 2000 roku tworzą niezależną markę SH+.
Zaczynali jako szwalnia, wyrabiająca części do kasków motocyklowych. Gdy większość fabryk z branży zaczęła przenosić się do Azji, wytwórnia spod Cremony powoli traciła swoich stałych zleceniodawców. W związku z tym zapadła decyzja, aby utworzyć własną markę. Firma o nazwie SUN HELMETS początkowo zajmowała się jedynie produkcją kasków narciarskich. Gdy do gamy produktów dołączyły również gogle, kaski rowerowe, a potem także okulary, postawiono na nową, skróconą nazwę SH+.

Marka również miała swój incydent produkcji w Azji, ale szybko okazało się to sprzeczne z wartościami firmy. Brak pełnej kontroli nad designem i jakością sprawił, że produkcja SH+ szybko wróciła pod Cremonę. I - jak zapewnia producent - już nigdy nie zmieni swojego miejsca, gdyż marka stawia w stu procentach na włoskie wykonanie, a także na zgrany od lat zespół. To właśnie wyróżnia SH+ na rynku. Patriotyczne podejście i stuprocentowo lokalny, rodzinny biznes mają bezpośrednie przełożenie na jakość produktów.

Kaski SH+, włoska jakość z powrotem na polskim rynku
Kaski SH+, włoska jakość z powrotem na polskim rynku

W produkcji stosowane są materiały najwyższej jakości. Na pierwszym miejscu stawiane są potrzeby użytkowników. Głównym celem jest tu zminimalizowanie do zera konsekwencji wypadków. Dlatego marka stale poszukuje ulepszeń, które gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Zastosowanie takich materiałów jak chociażby carbon sprawia, że kaski są bardzo wytrzymałe, przy jednoczesnej niewielkiej wadze.

Kaski wyróżnia również nieporównywalny komfort. Wystarczy raz nałożyć na głowę produkt SH+, aby poczuć, że fantastycznie dopasowuje się już od pierwszego założenia. Regulowany system wentylacji pozwala także na swoistą kontrolę temperatury i zapewnia dobry przewiew. Głowa jest więc nie tylko dobrze zabezpieczona, ale nie poci się, a my czujemy się komfortowo przez cały dzień. Warto przekonać się o tym na własnej skórze. Tym bardziej, że SH+ wraca obecnie na polski rynek.

Marka SH+ od początku swojego istnienia była dostępna w Polsce. Teraz na powrót znajduje się w rękach pierwszego dystrybutora, który nieustannie wierzy w najwyższą jakość włoskiego rzemiosła. Więcej informacji na temat produktów dostępne na fanpage’u SH+ Polska i pod numerem 602 349 300.

Tagi: #sprzęt narciarski #kaski narciarskie #sh #carbon #bezpieczeństwo

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020