skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Lara Gut dziewczyną Lange 2013 - video

2012.12.07
Lara Gut dziewczyną Lange 2013
Kliknij, aby powiększyć.
Lara Gut dziewczyną Lange 2013
Po raz ósmy z rzędu francuska marka Lange wybrała spośród ścigających się na trasach pucharu świata pań swą ambasadorkę. Jeden z wiodących producentów butów narciarskich obmyślił projekt, celem którego jest wyróżnienie i uhonorowanie najlepszych alpejek oraz umożliwienie im pokazania się nie tylko od sportowej, ale i kobiecej strony.

Zobacz także:

Do tej pory twarzami Lange były: Julia Mancuso w 2007, Resi Stiegler w 2008, Maria Hoefl-Riesch w 2009, Manuela Moelgg w 2010, Dominique Gisin w 2011 i Federica Brignone in 2012. W 2013 do gwiazdorskiego grona dołącza młoda szwajcarska zawodniczka, Lara Gut. Oficjalna prezentacja najnowszego plakatu Lange Ikon 2013 miała miejsce w czwartek, 6 grudnia w St. Moritz, miejscu bardzo szczególnym dla Lary. To właśnie tu Szwajcarka odniosła największe w dotychczasowej karierze sukcesy: 2 lutego 2008 po raz pierwszy stanęła na podium pucharu świata (3. miejsce w zjeździe), a rok później wygrała super gigant.

W tym sezonie, srebrna medalistka mistrzostw świata w zjeździe i super kombinacji uwodzić będzie urokiem i wdziękiem spoglądając z plakatu, na którym obok niej stoją sobie słynne, błękitne buty.- Lange pamiętam jeszcze z dzieciństwa jako moje pierwsze buty. Zabawne, że przez tak wiele lat nie zmienił się ich charakterystyczny, błękitny kolor, który tak lubię. To wielka frajda współpracować z firmą, która skupia się wyłącznie na produkcji butów - można udoskonalać mnóstwo detali i "rozbierać" produkt na części pierwsze. Co więcej, można nawet zgarnąć tytuł Lange Icon - podsumowała Gut.

W tym roku w butach Lange’a RS140 Lara wywalczyła 4. miejsce w gigancie w Aspen i 6. w super gigancie w Lake Louise.

Lara Gut dziewczyną Lange 2013 fot. Pauce
Lara Gut dziewczyną Lange 2013 fot. Pauce


Źródło: Lange

Tagi: #buty narciarskie #lange #lara gut

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021