skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Max Franz w Fischer Race Family

2018.10.15
Max Franz w Fischer Race Family
Kliknij, aby powiększyć.
Max Franz w Fischer Race Family
Za dwa tygodnie rozpocznie się Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. W barwach Fischer Race Family na starcie pojawi się specjalista konkurencji szybkościowych, Austriak Max Franz. Max kolejne pucharowe punkty będzie zdobywał na nartach, w butach i wiązaniach firmy Fischer.
Max Franz, 28-letni alpejczyk będzie członkiem austriackiej drużyny Fischer Race Family od sezonu 18/19. Pochodzący z Karyntii zawodnik niezmiennie należy do czołówki przede wszystkim w zjeździe i super gigancie, co potwierdził wielokrotnie zajmując miejsce na podium oraz zdobywając brązowy medal na mistrzostwach świata w St. Moritz. Franz wyraził optymizm w związku ze współpracą z firmą Fischer. "Jestem zachwycony dołączeniem do Fischer Race Family oraz możliwością wspólnych startów w sezonie 2018/2019. Z austriackim produktem pod stopami oraz świetnym partnerem w drużynie, jakim jest Vinc Kriechmayr, jestem pewien, że będę w stanie zająć czołowe miejsca w nadchodzącym sezonie. Celem jest oczywiście zdobycie medalu na mistrzostwach świata w Åre."

Max Franz w Fischer Race Family
Max Franz w Fischer Race Family

Dyrektor działu odpowiedzialnego za sprzęt race'owy Siegi Voglreiter bardzo cieszy się z zawarcia kontraktu ze specjalistą od konkurencji szybkościowych.

- Jestem pewien, że Max będzie wielkim atutem Fischer Race Family w konkurencjach szybkościowych. Wraz z Vincentem Kriechmayrem utworzą w przyszłości młody, silny zespół składający się z miejscowych, austriackich zawodników, których indywidualne umiejętności doskonale się łączą i którzy mogą motywować siebie nawzajem do świetnych występów. Dodatkowo, od obydwóch zawodników otrzymamy istotne informacje zwrotne, dzięki którym będziemy mogli dopracowywać i udoskonalać nasze produkty, co pozwoli nam wspólnie odnieść wiele sukcesów.

Kalendarz Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim 18/19

skionline.pl / Fischer


Tagi: #sprzęt narciarski #narty #buty narciarskie #fischer #puchar świata rc4 #race

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020