skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Max Franz w Fischer Race Family

2018.10.15
Max Franz w Fischer Race Family
Kliknij, aby powiększyć.
Max Franz w Fischer Race Family
Za dwa tygodnie rozpocznie się Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. W barwach Fischer Race Family na starcie pojawi się specjalista konkurencji szybkościowych, Austriak Max Franz. Max kolejne pucharowe punkty będzie zdobywał na nartach, w butach i wiązaniach firmy Fischer.
Max Franz, 28-letni alpejczyk będzie członkiem austriackiej drużyny Fischer Race Family od sezonu 18/19. Pochodzący z Karyntii zawodnik niezmiennie należy do czołówki przede wszystkim w zjeździe i super gigancie, co potwierdził wielokrotnie zajmując miejsce na podium oraz zdobywając brązowy medal na mistrzostwach świata w St. Moritz. Franz wyraził optymizm w związku ze współpracą z firmą Fischer. "Jestem zachwycony dołączeniem do Fischer Race Family oraz możliwością wspólnych startów w sezonie 2018/2019. Z austriackim produktem pod stopami oraz świetnym partnerem w drużynie, jakim jest Vinc Kriechmayr, jestem pewien, że będę w stanie zająć czołowe miejsca w nadchodzącym sezonie. Celem jest oczywiście zdobycie medalu na mistrzostwach świata w Åre."

Max Franz w Fischer Race Family
Max Franz w Fischer Race Family

Dyrektor działu odpowiedzialnego za sprzęt race'owy Siegi Voglreiter bardzo cieszy się z zawarcia kontraktu ze specjalistą od konkurencji szybkościowych.

- Jestem pewien, że Max będzie wielkim atutem Fischer Race Family w konkurencjach szybkościowych. Wraz z Vincentem Kriechmayrem utworzą w przyszłości młody, silny zespół składający się z miejscowych, austriackich zawodników, których indywidualne umiejętności doskonale się łączą i którzy mogą motywować siebie nawzajem do świetnych występów. Dodatkowo, od obydwóch zawodników otrzymamy istotne informacje zwrotne, dzięki którym będziemy mogli dopracowywać i udoskonalać nasze produkty, co pozwoli nam wspólnie odnieść wiele sukcesów.

Kalendarz Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim 18/19

skionline.pl / Fischer


Tagi: #sprzęt narciarski #narty #buty narciarskie #fischer #puchar świata rc4 #race

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Bergland Hotel Sölden Bergland Hotel Sölden

Sölden
Tyrol, Austria

Alpin Panorama Hotel Hubertus Alpin Panorama Hotel Hubertus

Valdora
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 18/19
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019