skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Najlepsi alpejczycy współtworzą kolekcję odzieży narciarskiej Helly Hansen

2023.11.09
Najlepsi alpejczycy współtworzą kolekcję odzieży narciarskiej Helly Hansen
Kliknij, aby powiększyć.
Najlepsi alpejczycy współtworzą kolekcję odzieży narciarskiej Helly Hansen
Zaczynam białą jazdę! Wraz z inauguracją Pucharu Świata w Soelden, właśnie rozpoczął się nowy sezon w narciarstwie alpejskim! Odwaga, maestria precyzji ruchu, prędkość i adrenalina – to wszystko dają nam zawody w tej niezwykłej dyscyplinie.
Helly Hansen celebruje tę dyscyplinę sportu i jest oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji narodowych Kanady i Norwegii.
Dzięki ponad 140-letniemu dziedzictwu Helly Hansen jest marką, której ufają profesjonaliści. Helly Hansen wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie do tworzenia sprzętu, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Norweska marka współpracuje z profesjonalistami podczas procesu projektowania i rozwoju produktu, biorąc pod uwagę ich opinie i dopracowując każdy szczegół, aby dostarczać produkty o maksymalnej wydajności i ochronie.

Opracowana wspólnie z norweskim i kanadyjskim teamem narciarstwa alpejskiego, nowa kurtka World Cup Infinity Insulated, została wyposażona w szereg funkcji technicznych, zaprojektowanych specjalnie w odpowiedzi na potrzeby zawodowych narciarzy alpejskich, jak i amatorów narciarstwa.

Wykorzystując opinie drużyn, kurtka World Cup Infinity Insulated łączy innowacyjne technologie z funkcjonalnym wzornictwem. Wyposażona w LIFA INFINITY™, odpowiedzialną, profesjonalną wodoodporną / oddychającą technologię Helly Hansen, kurtka jest skonstruowana z całkowicie wodoodpornej / oddychającej membrany LIFA INFINITY™, uzyskanej bez użycia chemicznych impregnatów, w połączeniu z minimum 50% zawartością materiałów pochodzących z recyklingu i trwałą hydrofobową powłoką bez PFC.


Zarówno norweskie, jak i kanadyjskie drużyny narciarstwa alpejskiego wyraziły potrzebę posiadania ciepłej, wygodnej kurtki, którą można łatwo zakładać i zdejmować. Ci profesjonalni sportowcy potrzebują ciepła podczas korzystania z wyciągu narciarskiego, a jednocześnie mogą zdjąć kurtkę przed ukończeniem zjazdu, a ponieważ trening wymaga powtarzalności, często muszą zdejmować i zakładać kurtkę wiele razy w ciągu dnia. Zaprojektowana z myślą o tym kurtka World Cup Infinity Insulated ma zamek błyskawiczny na przedramionach, co ułatwia profesjonalistom zakładanie i zdejmowanie kurtki podczas noszenia ochraniaczy na ramionach. Ponadto kurtka jest wyposażona w dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu i regulowane mankiety, zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze w rękawiczkach.

Dodatkowe funkcje obejmują wysoki kołnierz dla dodatkowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, izolację PrimaLoft® Black Ocean z recyklingu, w tym na kapturze kompatybilnym z kaskiem dla dodatkowego komfortu i ciepła, odblaski RECCO® dla dodatkowego bezpieczeństwa, regulowany fartuch przeciwśnieżny, wiele kieszeni, przegubowe rękawy dla optymalnej mobilności, wentylację z siatki dla dodatkowej oddychalności oraz Life Pocket + ™, aby telefony działały dłużej w chłodniejszym klimacie. Damska kurtka jest również wyposażona w rozpinany zamek błyskawiczny z tyłu, aby zapewnić lepsze dopasowanie i optymalny komfort dla różnych kobiecych typów ciała.


“Wysokiej jakości design i nasze relacje z profesjonalistami są w centrum każdego produktu, który tworzymy" - powiedziała Louise Micolon, Product Manager ds. Narciarstwa w Helly Hansen. "Każdego sezonu inspirujemy się ich doświadczeniem i spostrzeżeniami, a dzięki nowej kurtce World Cup Infinity Insulated jesteśmy pewni, że narciarze na wszystkich poziomach umiejętności będą mogli zaufać swojemu sprzętowi, aby zapewnić najwyższą wydajność i ochronę na stokach.”

Aby dowiedzieć się więcej o partnerstwie Helly Hansen z norweskimi i kanadyjskimi drużynami narciarstwa alpejskiego, odwiedź www.hellyhansen.com.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #odzież #narciarska #helly hansen #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: