skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

NARODOWY SKI TEST 2019 - pierwsza edycja SNOW EXPO na śniegu w Kasina SKI

2019.01.07
NARODOWY SKI TEST 2019 - pierwsza edycja SNOW EXPO na śniegu w Kasina SKI
Kliknij, aby powiększyć.
NARODOWY SKI TEST 2019 - pierwsza edycja SNOW EXPO na śniegu w Kasina SKI
Nie wiesz jakie na narty lub deskę kupić? Marzysz o nowym sprzęcie, a boisz się zakupu w ciemno? Chciałbyś w jednym miejscu i czasie sprawdzić ofertę wielu producentów? Przyjedź na "NARODOWY SKI TEST 2019" - pierwszą edycję "SNOW EXPO na śniegu".
To Wydarzenie jest dla Ciebie. 12 - 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

Zobacz także:

Absolutnie za darmo będzie można zobaczyć i przetestować narty i deski BLOSSOM, ELAN, DYNASTAR, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, WED’ZE, VOLKL. Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.

Tego Wydarzenia nie można opuścić. W ten jeden weekend 12 -13 stycznia 2019 w Kasinie Wielkiej spotkają się najwięksi pasjonaci narciarstwa i snowboardu. Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20.

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.
Kasina SKI to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny.
W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

Kasina SKI
Kasina SKI

"SNOW EXPO na śniegu" oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w Kasina SKI. Więcej informacji na www.snowexpo.pl

Program Narodowy Ski Test sobota, 12 stycznia 2019
9.00 - 15.00 - pierwsza część testów, w trakcie przewidujemy godzinę (11.00 - 12.00) dla zaproszonych gości VIP i dziennikarzy
18.00 - 20.00 - druga część testów
Program Narodowy Ski Test niedziela, 13 stycznia 2019
9.00 - 15.00 - testy

Dojazd do Kasiny - Kasina Ski znajduje się w Kasinie Wielkiej w Małopolsce:
1. Dojazd własny - Kierunek z Krakowa na Mszanę Dolną, Limanową. Własny transport jest wygodny i szybki
2. Dojazd komunikacją publiczną - połączenia z Krakowa do Mszany Dolnej, a stamtąd do Kasiny Wielkiej
3. Darmowy Skibus z Krakowa do Kasiny Ski
Kasina Ski dla swoich klientów uruchamia w sezonie zimowym darmowego Ski Busa, który kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim.
Trasa Ski Busa:
Kraków Płaszów - Wieliczka-Gdów - Dobczyce - Wiśniowa - Kasina:
Poniedziałek-Niedziela 7:00, 10.00, 13.05, 17.20
Kasina - Wiśniowa - Dobczyce - Gdów - Wieliczka - Kraków Płaszów
Poniedziałek-Niedziela 11.50, 14.15, 16.10, 22.10

Miejsca postojowe:
Kraków Płaszów - dworzec PKP
Wieliczka parking Kopalnia Soli/Restauracja Kopalnia Smaku
Gdów Biedronka
Dobczyce dworzec dla busów (ul. Witosa)
Kasina SKI
Telefoniczna rezerwacja miejsc ski busa: 789 443 547

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #śnieg #kasina ski #snow expo #testy nart #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020