skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Nordica 06/07: linia Olympia specjalnie dla pań

2006.10.01
Jak uszczęśliwić kobietę? Wydaje się, że Nordica znalazła odpowiedź na pytanie od lat nurtujące mężczyzn: dajcie im to, czego pragną! Nowa kolekcja na sezon 06/07 została zaprojektowana z myślą o paniach, które szukają komfortowego, dobrego i modnego sprzętu narciarskiego.
W linii Olympia znalazły się narty i buty dla osób prezentujących różny poziom umiejętności, preferencje i styl jazdy. Wszystkie produkty wyróżnia nie tylko innowacyjny design, ale także nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Nowością w kolekcji butów na sezon 06/07, jest regulowany but wewnętrzny, co ma na celu zwiększenie komfortu i jakości jazdy. Dopasowanie jest naprawdę proste: przekręcając dwie śruby w tylnej części buta, tuż pod paskiem, zwiększamy, lub zmniejszamy obwód cholewki buta wewnętrznego, dopasowując go dokładnie do kształtu nogi (regulacja od 0 - 8 mm).

Chcąc uszczęśliwić kobiety, nie można zbagatelizować ich największego wroga, jakim jest chłód. Dlatego Nordica wymyśliła Extra Warmth, technologię zastosowaną we wszystkich wkładkach, której zadaniem jest skuteczna ochrona przed zimnem. Wkładka Extra Warmth składa się z trzech warstw: bardzo miękkiego materiału, który bezpośrednio przylega do stopy, pianki o dość niskiej gęstości, która wygodnie otula stopę i warstwy zewnętrznej, która jest wykonana z twardszej pianki. W niektórych modelach, w Extra Warmth zastosowano miękki flis, lub materiał imitujący futro, które oprócz właściwości termicznych dają wyjątkowe poczucie komfortu. Ponadto, wewnętrzną stronę języka we wszystkich butach z linii Olympia wyłożono dodatkową warstwą materiału, co ma zapewnić wyjątkowy komfort i ochronę piszczeli.

skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: