skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Nowy model obuwia Helly Hansen Roamfree HT: nieprzerwany komfort i wydajność podczas górskich wędrówek

2024.02.29
Helly Hansen Roamfree HT: nieprzerwany komfort i wydajność podczas górskich wędrówek
Helly Hansen Roamfree HT: nieprzerwany komfort i wydajność podczas górskich wędrówek
Od 1887, Helly Hansen pozostaje marką, której ufają profesjonaliści, dostarczając wydajny sprzęt, który pomaga ludziom bezpiecznie czuć radość z życia w terenie. Marka z siedzibą w Norwegii czerpie inspirację od górskich profesjonalistów, a także z otaczającego ją środowiska, aby opracować ofertę od stóp do głów, która zapewnia zaufanie do sprzętu podczas spędzania długich dni na świeżym powietrzu. Tej wiosny 2024 Helly Hansen rozszerza swoją kolekcję obuwia turystycznego o trwałe i wodoodporne, a jednocześie bardzo komfortowe i zaprojektowane w minimalistycznym, skandynawskim stylu buty Roamfree HT Hiker.
Roamfree HT Hiker dla mężczyzn i kobiet to sprawdzone dopasowanie, wygoda i wydajność. Ten model prezentuje nową, lekką, bezszwową konstrukcję jako ochronę przed błotem. Buty wykorzystują technologię z innowacyjnymi materiałami pochodzącymi z recyklingu, aby zwiększyć trwałość i ochronę bez dodatkowego obciążenia.

Idealne na wędrówki o różnych poziomach trudności terenu i na różne dystanse,
oba modele prezentują funkcje:
  • W tym modelu zastosowano w podeszwie unikalną kombinację dwóch wariantów EVA: performance EVA daje stabilizację i ochronę poraz super lightweight w górnej części buta – dla większego komfortu i miękkości na długich wędrówkach.
  • Wielokierunkowy system trakcji podeszwy zewnętrznej, w tym technologia HH® Surround-Grip zapewniająca przyczepność pod każdym kątem kontaktu z podłożem, wraz z technologią Helly Hansen Tough-Wear zastosowaną w najbardziej narażonych obszarach oraz mieszanką gumy HH® Max-Grip zapewnia doskonałą przyczepność.
  • Dodatkowy element utrzymujący w części śródstopia dla zapewnienia sztywności i dodatkowej ochrony przed nierównym i skalistym terenem.
  • Wodoodporna konstrukcja z wodoodporną/oddychającą membraną HELLY TECH® firmy Helly Hansen, wraz z materiałami poddanymi obróbce hydrofobowej, zapewniają ochronę przed deszczem i błotem.
“Jako partner i dostawca sprzętu dla zespołów poszukiwawczo-ratowniczych na całym świecie, chcieliśmy stworzyć nowy but turystyczny, który zapewniłby wszystkie niezbędne cechy wydajności i komfortu niezbędne podczas długich dni na szlaku” powiedział Louise Hurtel, kierownik projektu ds. obuwia. “Roamfree ma bardziej opływowy, stonowany wygląd, który estetycznie podoba się wszystkim, a jednocześnie zawiera te same zaawansowane funkcje techniczne i lekką, elastyczną konstrukcję, której ludzie oczekują od Helly Hansen.”

skionline.pl
Tagi: #obuwie #hellyhansen #roamfreeht #trekking

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: