skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

ODLO 08/09: bielizna pod znakiem jakości

2008.09.30
Specjaliści z ODLO doskonale zdają sobie sprawę z tego, że o właściwej termoregulacji, niezbędnej do komfortowego uprawiania sportu, decydują właściwości odzieży tzw. pierwszej warstwy. Dlatego bielizna termoaktywna z logo tej firmy produkowana jest od lat wedle najwyższych standardów jakości i przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji na sezon 08/09.
Nowe, żywe kolory
Bielizna z linii QUANTUM na zimę 08/09 - produkt najnowszej generacji, wyposażony w technologię "Zoned Function", pojawi się w nowej, żywej kolorystyce.
"Zoned Function" precyzyjnie dzieli ciało na strefy (inne dla kobiet, inne dla mężczyzn) i stosownie do specyfiki poszczególnych stref dopasowuje sploty dziewiarskie i rodzaj stosowanych materiałów. W miejscach wrażliwych na utratę ciepła umieszczone są dodatkowe docieplenia, a w strefach o podwyższonej potliwości - trójwymiarowa "siateczka" - dla efektywniejszego odprowadzenia potu na zewnątrz. W miarę możliwości poszczególne strefy łączone są ze sobą bezszwowo. Dzięki temu ilość szwów ograniczona jest do minimum, a te istniejące mają płaskie ściegi i są anatomicznie przesunięte. W ten sposób zmniejsza się ilość miejsc narażonych na otarcia.
W modelach z tej linii zastosowano dzianiny o strukturze trójwymiarowej dla osiągnięcia optymalnej izolacji cieplnej i skutecznego odprowadzenia wilgoci.
QUANTUM to najwyższa jakość, funkcjonalność i pełen komfort użytkowania.

Bielizna Quantum
Bielizna Quantum

"Evolution warm" - doskonała izolacja i pełna wygoda
Evolution Warm to nowoczesna bielizna wykonana z tkanin o strukturze trójwymiarowej (technologia 3D). Charakterystyczną cechą produktów z tej linii jest podział na strefy klimatyczne, połączone ze sobą metodą bezszwową. Zapewnia to ciału użytkownika optymalną termoregulację. Bielizna wykonana jest z minimalną ilością przeszyć, dzięki czemu skóra jest mniej narażona na otarcia, a sama bielizna jest bardzo wygodna. Technologicznie zaawansowane tkaniny są przyjemne w dotyku i idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Technologia własna Odlo - "effect by ODLO" (system eliminujący zapach potu), zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Linia na zimę 08/09 odznacza się ciekawą, żywą kolorystyką. Krótko mówiąc - Evolution Warm to nowoczesna, funkcjonalna, niezwykle wygodna bielizna techniczna.

Bielizna Evolution
Bielizna Evolution

X-WARM, czyli ciepło przede wszystkim
Modele z popularnej linii X-WARM wyróżniają zwiększone strefy dociepleń na ramionach, pośladkach i kolanach, co zapewnia pełen komfort nawet przy bardzo niskich temperaturach. W linii na sezon 08/09 wprowadzono pewne udoskonalenia, uwzględniające wyniki najnowszych badań w zakresie anatomii człowieka. Zmieniono nieco krój bielizny i kierunki szwów. Bielizna wykonana jest z nowoczesnych, funkcjonalnych tkanin (włókna poliestrowe), a technologia "effect by ODLO" nie dopuszcza do powstania zapachu potu. W efekcie otrzymujemy produkt zapewniający doskonałą termoregulację, a co za tym idzie - pełen komfort użytkowania.

Linia WARM - najnowsze trendy wzornicze
Bardzo chętnie kupowana przez klientów sklepów sportowych linia WARM o dowiedzionych zaletach teraz otrzymuje stylowe wykończenie. W modelach damskich są to finezyjne nadruki. Z kolei w bieliźnie męskiej - wzrok przyciągają interesujące zestawienia barw.
Pełen komfort gwarantuje niekrępujący swobody ruchów krój bielizny i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Stałe uczucie świeżości zapewnia zastosowanie technologii "effect by ODLO".
Jest to atrakcyjnie zaprojektowana bielizna, która znakomicie chroni przed zimnem.

Bielizna Cubic
Bielizna Cubic

"Cubic" - pasja i innowacja w jednym
Właściwości termoregulacyjne bielizny sportowej mają decydujące znaczenie dla poczucia komfortu użytkownika. Trójwymiarowa struktura sześcianów, z których składa się dzianina "cubic" niezwykle efektywnie wspomaga naturalną termoregulację organizmu i wyraźnie zmniejsza powierzchnię kontaktu bielizny ze skórą. Doskonałe odprowadzenie wilgoci na zewnątrz oraz szybkie schnięcie powodują, że tkanina nie przykleja się do ciała, a skóra pozostaje zawsze sucha i przyjemnie ciepła. Staranne wykończenie, techniczny wygląd, dopasowany do sylwetki krój oraz działanie "effect by ODLO" sprawiają, że bieliznę CUBIC nosi się bardzo wygodnie i to nie tylko zimą. CUBIC swoją funkcjonalność wykazuje i przy wyższych temperaturach. Doskonale sprawdza się również wiosną i jesienią. Nadaje się świetnie dla narciarzy, ale również do uprawiania innych sportów.
Linia na sezon 08/09 dostępna będzie w świeżych, energetycznych zestawieniach barw. Nowością jest również przesunięcie szwów bocznych do przodu, aby bieliznę nosiło się jeszcze wygodniej. To doskonały wybór dla osób aktywnych, dla których liczy się najwyższa jakość.

Joanna Wrona
Źródło: ODLO

skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20