skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Offtrack Cruising - zimowa wersja Nordic Walking

2011.11.05
Fischer Offtrack Cruising
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer Offtrack Cruising
Offtrack Cruising to nowość w kolekcji nart klasycznych Fischera na sezon 2011/2012. Serię zaprojektowano z myślą o aktywnych, lubiących biegać na nartach osobach, które mają ograniczony dostęp do tras, za to chętnie wybierają się na zimowe przebieżki za miasto lub do parku - wystarczy kilkanaście centymetrów świeżego śniegu i dobre chęci! Jeżeli latem uprawiacie Nordic Walking lub biegacie, narty powinny przypaść Wam do gustu!

Zobacz także:

Fischer oferuje trzy modele z serii Offtrack Cruising - dwa z metalowymi krawędziami, jeden bez. W nartach zastosowano konstrukcję Nordic Rocker Camber, dzięki której podczas obciążenia narty pod butem, dzioby delikatnie unoszą się. Wspomnianą technologię określa się dwoma parametrami. Oznacza to, że w modelu o konstrukcji 5 / 10 Nordic Rocker, pierwsza liczba określa różnicę uniesienia dziobów nart w milimetrach, gdy narta jest obciążona i odciążona. Drugi parametr - 10 mm - to różnica styczności dziobów ze śniegiem powstająca w momencie ich obciążania i odciążania.

System kanałów powietrznych wewnątrz rdzenia, tzw. Air Channel sprawia, że narty są lekkie i odporne na uszkodzenia. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi wykonana z wytrzymałego materiału osłona dziobów i piętek.

Technologia 5/10 Nordic Rocker
Technologia 5/10 Nordic Rocker


Outback 68 to najwyższy model z linii Offtrack Crusing. Zastosowana w narcie technologia 5/10 Nordic Rocker ułatwia chodzenie po śniegu i gwarantuje, że narta jest również skrętna i łatwa w kontroli podczas zjazdów. Nowy rodzaj łuski Offtrack Crown zapewnia optymalne odbicie i płynną jazdę w różnych warunkach śniegowych. Narty są mocne i solidne, odpowiednie dla zaawansowanych miłośników wypraw poza trasy.

W konstrukcji bardzo lekkiego modelu Spider 62 wykorzystano technologię Air Channel oraz rdzeń wykonany z lekkich gatunków drewna. Stosowana w nartach ze stalowymi krawędziami łuska Offtrack Crown poprawia odbicie i stabilność, natomiast doskonała jakość ślizgów i łatwość inicjacji skrętów sprawia, że na Spider 62 biega się łatwo i przyjemnie.

Fischer zestaw Offtrack
Fischer zestaw Offtrack


Adventure 60 to jedyny model w serii bez stalowych krawędzi. W przedniej i tylnej części nart zastosowano ślizgi z pojedynczą łuską Premium Crown; dzięki mniej agresywnej strukturze, narty suną po śniegu dużo łatwiej. Zastosowane w Adventure 60 wykończenie ślizgów Ultra Tuning to fabrycznie zakładana struktura ślizgu. Narty z oznaczeniem "cold" sprawdzą się przy temperaturach poniżej -5 °, natomiast w cieplejsze dni stosowniejsze będą modele ze ślizgami "plus", o wyższej zawartości grafitu.

Zapoznaj się z kolekcją nart biegowych Fischer

am / skionline.pl


skionline.pl
Tagi: #narty #narty biegowe #fischer #offtrack #cruising #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: