skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Premiery Salewa na jesień 2020: kurtki Fanes Sarner Down Hybrid i Fanes Wool Powertex

2020.10.07
Premiery Salewa na jesień 2020: kurtki Fanes Sarner Down Hybrid i Fanes Wool Powertex
Kliknij, aby powiększyć.
Premiery Salewa na jesień 2020: kurtki Fanes Sarner Down Hybrid i Fanes Wool Powertex
Specjalizująca się w sportach górskich marka łączy naturalne ociepliny z technicznymi materiałami. Efekt? Funkcjonalne produkty do użytku w górach i na co dzień, doskonałe na nadchodzącą jesień.
Zlokalizowana w południowotyrolskich Dolomitach SALEWA to ekspert w dziedzinie sportów górskich.
W tym roku marka poszerza swoją kolekcję jesienną o 21 nowych produktów znakomicie sprawdzających się w sezonie przejściowym. Kolekcja dostępna od września 2020 opracowana została z myślą o zmiennej jesiennej pogodzie i skaczących temperaturach: hybrydowe modele w inteligentny sposób łączą funkcjonalne naturalne materiały i innowacyjne technologie. Dwiema najważniejszymi jesiennymi premierami są kurtki Fanes Sarner Down Hybrid i Fanes Wool Powertex z linii Alpine Life: ich techniczne właściwości i dopracowany, komfortowy krój sprawiają, że z powodzeniem będą one towarzyszyć ci zarówno podczas sportowych wyjazdów w góry, jak i na co dzień w mieście.

Fanes Sarner Down Hybrid Jacket
Fanes Sarner Down Hybrid Jacket

Nowa Fanes Sarner Down Hybrid Jacket to lekka, ciepła kurtka puchowa zapewniająca doskonałą ochronę przed wiatrem, wodą i zimnem w jesienne dni. Hybrydowa konstrukcja łączy puch kaczy w części korpusu, na plecach i w kapturze dla optymalnej izolacji termicznej oraz mieszankę naturalnej wełny i syntetycznych włókien w rękawach. Kurtka waży mniej niż 600 g, i doskonale oddycha, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas spacerów i wycieczek po górach. Projektanci SALEWA starają się, by każdy produkt marki umożliwiał użytkownikowi cieszenie się naturą, ale też był wobec niej jak najbardziej fair: wełna zastosowana w Fanes Sarner Down Hybrid pochodzi z recyklingu, a puch posiada certyfikat RDS. Kurtka urzeka swoją wszechstronnością, funkcjonalnością i wysokim komfortem noszenia - wszystko dzięki naturalnym materiałom oraz ręcznemu wykonaniu tradycyjnymi południowotyrolskimi technikami.

Cena RRP: 1499,90 PLN

Fanes Sarner Down Hybrid
Fanes Sarner Down Hybrid

Fanes Wool Powertex to natomiast wodo- i wiatroszczelna, a zarazem świetnie oddychająca kurtka wykonana z niezawierającego związków PFC zaawansowanego materiału Powertex. W modelu zastosowano wysokiej jakości techniczną mieszankę materiałów łączącą wełnę i laminat Powertex, dzięki czemu zapewnia on niezawodną ochronę przed kapryśną jesienną aurą. Sportowy krój opracowany pod kątem wycieczek i trekkingów w górach jest na tyle uniwersalny, że kurtka świetnie pasować będzie również do codziennej odzieży. Dzięki dziesięcioprocentowej domieszce Alpine Wool model oferuje także naturalne właściwości wełny owiec górskich, która słynie ze znakomitej izolacji, odprowadzania wilgoci i termoregulacji. Kurtka Fanes Wool Powertex Jacket wyróżniona została nagrodą ISPO Award 2020 w kategorii Outdoor Hiking Jackets.

Cena RRP: 1599,90 PLN

Jesienna kolekcja SALEWA dostępna jest od września 2020 w sklepach stacjonarnych i online.

Tagi: #sprzęt narciarski #odzież #salewa #kurtki outdoor #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021