skionline.pl sprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Pure Powder Tour rusza w trasę już 5 października 2019

2019.10.02
Pure Powder Tour rusza w trasę już 5 października 2019
Kliknij, aby powiększyć.
Pure Powder Tour rusza w trasę już 5 października 2019
Już 5 października w trasę ruszy 6. edycja Pure Powder Tour - największego w Polsce cyklu festiwali dla narciarzy i snowboardzistów. Cykl tradycyjnie rozpocznie się w Krakowie (5.10), a potem odwiedzi Wrocław (10.10), Katowice (11.10) i zakończy się w Warszawie (12.10). Na festiwalach widzowie obejrzą na wielkim ekranie najnowsze filmy narciarskie i snowboardowe, będą mieli okazję spotkać się z twórcami niektórych z nich, a także zobaczyć co szykują producenci freeride’owego sprzętu i akcesoriów na sezon 2019/2020. Premierę będzie miała także 6. edycja magazynu drukowanego Pure Powder.
Szósta odsłona cyklu Pure Powder Tour jak zwykle wypełniona jest po brzegi ciekawymi produkcjami filmowymi z całego świata, których wspólnym mianownikiem jest głęboki puch i przygoda. Zobaczymy zarówno produkcje europejskie, jak i te zza oceanu - w programie festiwalu nie zabrakło najnowszych filmów takich kultowych wytwórni jak Matchstick Productions, Level1 oraz filmów ze starego kontynentu ze stajni Ivresse Films czy Red Bull Media House.

Będą także polskie akcenty. Jeden z nich to dokumentalny film Pawła Jaworskiego "Spirit Of Flatness" opowiadający o fenomenie sceny snowboardowej w Finlandii - kraju bez gór, który jest jednocześnie ojczyzną najlepszych snowboardzistów na świecie. Podczas krakowskiego przystanku (5 października) odbędzie się też spotkanie z Zuzanną Witych - polską narciarką odnoszącą sukcesy w międzynarodowej serii zawodów Freeride World Qualifier.

Ciekawe spotkania organizatorzy zaplanowali również w Katowicach (11 października) i Warszawie (12 października). Przystanki w tych miastach odwiedzi słynna ekipa Legs Of Steel promująca swój najnowszy film "One Two One" - będzie więc okazja porozmawiać o kuchni produkowania filmów narciarskich z Fabio Studerem, Paddym Grahamem, Ahmetem Dadalim i Tomem Ritschem.

Tradycyjnie, wszystkim przystankom Pure Powder Tour towarzyszyć będą także wystawy sprzętowe. W tym roku zostaną one wzbogacone o nowość - akcję sprzedażową EARLY BIRD. Polega ona na atrakcyjnych rabatach na tegoroczne kolekcje udzielanych przez wystawców Pure Powder Tour wyłącznie w czasie trwania wydarzenia w danym mieście. Jeżeli ktoś planuje więc zakupy przed sezonem zimowym, może trafić świetną okazję!

Pełen program poszczególnych edycji, bilety online oraz inne szczegóły, dostępne są na stronach wydarzeń na Facebooku:
05.10.2019 - Pure Powder Tour Kraków 2019
10.10.2019 - Pure Powder Tour Wrocław 2019
11.10.2019 - Pure Powder Tour Katowice 2019
12.10.2019 - Pure Powder Tour Warszawa 2019

Tagi: #sprzęt narciarski #freeride #narty #pure powder

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020