skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

2023.04.05
Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
Kliknij, aby powiększyć.
Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
Ponad 15 tysięcy gości odwiedziło 1 i 2 kwietnia stadion PGE Narodowy podczas spotkania BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023. To tak samo dobry wynik frekwencyjny, jaki osiągnęliśmy w roku 2019, czyli przed pandemią!
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy skorzystali z naszego zaproszenia. Widok tak wielu ludzi, często czekających w kolejce do stoisk, napawał nas przez weekend niewysłowioną radością.

Ale byli z nami nie tylko ci, którzy osobiście wybrali się w sobotę i w niedzielę na stadion PGE Narodowy. Z zapowiedziami i relacjami z wydarzenia miało w mediach społecznościowych kontakt ponad 1,5 miliona użytkowników Facebooka i Instagrama. To wynik, jakiego nie osiągnęliśmy nigdy wcześniej. A to tylko część naszej kampanii. Ogromny BTL wisiał przez miesiąc na ul. Marszałkowskiej, mieliśmy kampanię radiową oraz na Google, współpracowaliśmy z ambasadorami, aktorami, mediami branżowymi i lifestyle.

Dziękujemy naszym Wystawcom, którzy przygotowali niezwykle atrakcyjną i angażującą publiczność ofertę. Natomiast nieobecność niektórych firm jest dla nas motywacja do dalszej wytężonej pracy i rozwoju w najbliższej przyszłości.

Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

Ten etap zakończyliśmy wspaniałym zwycięstwem. To bez wątpienia sukces nas wszystkich, ale nie sięgnęlibyśmy po niego bez naszych głównych partnerów, którzy od początku byli i są z nami na dobre i na złe. Dziękujemy więc w sposób szczególny:
Tour de Pologne/Lang Team - partnerowi głównemu
Decathlon Polska - partnerowi sportowemu
BAFANG Electric - partnerowi technologicznemu

Specjalne podziękowania kierujemy też do naszych wybitnych gości. Byli z nami, spotykali się z publicznością, rozdawali autografy. Maja Włoszczowska, Czesław Lang, Henryk Charucki, Adrian Kostera, Grzegorz Drejgier, Mateusz Rudyk, Remek Siudziński i wielu, wielu wspaniałych sportowców.
Już dziś zapraszamy na BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2024, który odbędzie się 6 i 7 kwietnia 2024 roku.

Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
Rekordowe BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

I już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy: wracamy ze strefą testową pod dach PGE Narodowego! Szykujemy tam również inne atrakcje, strefa ekspozycyjna dla Wystawców będzie jeszcze większa, w planach mamy również stworzenie dla Wystawców wydzielonej przestrzeni do spotkań biznesowych. Lista naszych gości specjalnych wydłuży się o kolejne nazwiska, również te znane nie tylko z polskich, ale i ze światowych tras rowerowych.

A to dopiero początek. Głowy mamy pełne pomysłów, bardzo wnikliwie analizujemy również te, które podpowiedzieliście nam podczas niezliczonych rozmów. Za wszystkie Wasze uwagi i sugestie również dziękujemy.

Dziś wiemy jedno: tegoroczna edycja BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy była najbardziej emocjonującą odkąd realizujemy wydarzenie. Ale to tylko etap. Jesteśmy pewni, że kolejny będzie jeszcze wspanialszy.

Spotkajmy się na BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2024!

skionline.pl
Tagi: #sprzęt rowerowy #rower #aktywnelato #bike expo #test rowerowy

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: