skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Reusch - nowe rękawice Alexis Pinturault GTX®

2017.05.17
Tym razem niemiecki producent poszukał inspiracji na trasach pucharu świata i stworzył serię rękawic na miarę wielkich, alpejskich mistrzów. Kolekcja "Matadors" obejmuje sześć najwyższej jakości modeli rękawic sygnowanych nazwiskami siedmiu słynnych alpejek i alpejczyków. Wszystkie wykonane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły przy użyciu najlepszych materiałów.

Zobacz także:

Reusch zaprosił do współpracy siedmiu najlepszych zawodników i zawodniczek Alpejskiego Pucharu Świata, których zadaniem była pomoc i doradztwo przy projektowaniu rękawic. Lindsey Vonn, Marcel Hirscher, Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen, Lara Gut, Alexis Pinturault i Anna Veith - wszyscy z wymienionych przyczynili się do powstania serii "Matador", którą sygnowali własnymi nazwiskami.

W tym roku Reusch zaprosił do współpracy asa francuskiej kadry narciarskiej Alexisa Pinturault. Efektem wspólnego działania są doskonałej jakości męskie rękawice wykonane z koźlej skóry, z silikonowymi wzmocnieniami, elastycznymi wstawkami z softshellu oraz z miękkimi elementami chroniącymi zewnętrzną część dłoni i pace. W konstrukcji rękawic zastosowano wysokiej jakości membranę GORE-TEX® oraz technologię Gore Grip zapewniającą precyzyjny i stabilny uchwyt kijów. Ocieplone warstwą PrimaLoft® Gold gwarantują komfort termiczny nawet w bardzo niskich temperaturach,

Alexis Pinturault: "Rękawice są rewelacyjne. Wyróżniają się idealnie dobraną kolorystyką, doskonałym dopasowaniem i precyzją wykonania. Co bardzo ważne, rękawice gwarantują doskonałe czucie i trzymanie kijów. To naprawdę wyjątkowy model, pod którym bez wahania mogę się podpisać."

Źródło: Reusch

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #rękawice #reusch

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20