skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Reusch: wesoło i bezpiecznie

2006.10.27
Tym, którzy nie wyobrażają sobie jazdy na nartach bez swojego iPod'a®, Reusch proponuje rękawice Sonic Control. Dla miłośników snowboardu również znajdzie się kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest rękawica Reusch Unshok, przeznaczona dla miłośników efektownych ewolucji na desce.
Rękawica Sonic Control
Rękawica Sonic Control
Reusch rękawice Sonic Control.
Zintegrowane zdalne sterowanie sprawia, że nareszcie wszystkie przyciski znajdują się tam, gdzie rzeczywiście ich potrzebujesz, czyli w twojej dłoni! iPod® obsługuje się za pomocą elastycznej tabliczki dotykowej na grzbiecie rękawicy - w kilka sekund, bezpiecznie, łatwo i wygodnie. Bez denerwujących kabli i bez potrzeby zdejmowania rękawic. Dzięki sprawdzonej technologii rękawica jest elastyczna, niezawodna i mocna. Poza tym, ma wszystkie cechy porządnej rękawicy: membranę, dobre ocieplenie, ściągacze, itp.

Rękawica Reusch Unshok
Dla miłośników snowboardu również znajdzie się kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest rękawica Reusch Unshok, przeznaczona dla miłośników efektownych ewolucji na desce. W miejscach najbardziej narażonych na uderzenia znajdują się wstawki z innowacyjnego materiału stworzonego przez firmę d3oLab®. Jest to jest mikrokomórkowa pianka, w skład której wchodzą "inteligentne" cząsteczki.
Przy "normalnych" ruchach, cząsteczki poruszają się swobodnie, a materiał jest miękki i elastyczny. W przypadku nagłego obciążenia, poszczególne cząsteczki momentalnie łączą się. W mgnieniu oka materiał twardnieje, a tym samym, skutecznie absorbuje i niweluje siłę uderzenia. Gdy tylko nacisk się zmniejszy, cząsteczki natychmiast się rozdzielą i materiał powraca do stanu początkowego. To wszystko dzieje się w czasie krótszym, niż jedna tysięczna sekundy; im gwałtowniejsze i mocniejsze uderzenie, tym szybciej cząsteczki tworzą aktywną barierę ochronną.

Reusch Unshok
Reusch Unshok


skionline.pl

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021