skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Rossignol Attraxion Echo - linia damskich, przyjaznych środowisku nart

2011.01.26
Kliknij, aby powiększyć.
Linia Rossignol Attraxion Echo została zaprojektowana i wykonana z uwzględnieniem zasad dotyczących ochrony środowiska. Do ich produkcji użyte zostały włókna lnu, uprawa których pochłania stosunkowo niewielką ilość wody. W konstrukcji ślizgów wykorzystano natomiast materiały pochodzące z recyclingu. Szata graficzna, choć atrakcyjna, wcale nie wymagała zużycia dużej ilości farby. Ekologiczny projekt jest elementem programu mającego na celu ochronę środowiska, który - od lat - Rossignol czynnie wspiera.
Attraxion 8 ECHO - naturalnie zdolny model!
W konstrukcji przeznaczonych dla dobrze jeżdżących pań Attraxion 8 Echo zastosowano włókna lnu oraz drewniany rdzeń, dzięki czemu narty są wyjątkowo sprężyste i pewnie trzymają krawędź; po śniegu przemieszczają się płynnie i zwinnie, nie tracąc kontaktu z podłożem. Niezwykle łagodny charakter zawdzięczają lnianym włóknom, które - prześwitując na powierzchni nart - tworzą oryginalną, alternatywną do gęstego nadruku, szatę graficzną.

Kliknij, aby powiększyć.
Ponadto, dzięki zastosowanej we wspomnianym modelu technologii FIT (Feminine Intuitive Technology), narty pomagają paniom w utrzymaniu właściwej, zrównoważonej sylwetki podczas jazdy. Co więcej, odpowiednie rozłożenie siły nacisku na piętki i dzioby nart sprawia, że łatwiej inicjować skręt. Tak więc, miłośniczki białego szaleństwa preferujące ekostyl życia mają teraz narty skrojone na miarę!

Attraxion 3 ECHO - najmłodsze dziecko eko rodziny
Ten model pod względem konstrukcyjnym i technologicznym przypomina starszą siostrę - Attraxion 8 Echo. Wyróżnia się jednak nieco innym taliowaniem, dzięki czemu Attraxion 3 Echo chętniej wybaczają błędy i są bardziej uniwersalne, czyli odpowiedniejsze dla początkujących i średnio zaawansowanych pań. Łatwo się prowadzą i nie zawodzą, nawet w trudnych warunkach.Opracowanie skionline.pl
Źródło: Rossignol

powrót

Zobacz
Narty Rossignol kolekcja 10/11
Narty Rossignol kolekcja 10/11
Narty Rossignol kolekcja 10/11
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021