skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

SNOW EXPO SKI&SNB TEST już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej

2023.12.12
SNOW EXPO SKI&SNB TEST już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej
Kliknij, aby powiększyć.
SNOW EXPO SKI&SNB TEST już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej
Już w ten weekend, w dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!
SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój szósty sezon zimowy.

Partnerami SNOW EXPO SKI&SNB TEST w Kotelnicy Białczańskiej w dniach 16-17 grudnia 2023 zostały firmy GoPro oraz Oakley. Obie firmy zaprezentują swoją ofertę w naszym śnieżnym miasteczku.

Hotel Bania będzie gościł naszych ambasadorów i partnerów: Katarzynę Glinkę, Karolinę Filipkowską oraz Jacka Ciszaka i Króla Rowerów. Panowie zadbają o wspaniałe relacje live z Wydarzenia.

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

SNOW EXPO SKI&SNB TEST już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej
SNOW EXPO SKI&SNB TEST już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek. Zapowiada się więc kolejna, rekordowa edycja, a prognozy pogody są fantastyczne.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2023/24:
16-17 grudnia 2023 – Kotelnica, Białka Tatrzańska
13-14 stycznia 2024 – Skolnity Wisła
3-4 lutego 2024 – Czarna Góra Resort

SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od siedmiu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie i Tauron Arenie w Krakowie.

Szósty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO SKI&SNB TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.


skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #snow expo #testy nart #ski test #białka tatrzańska

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: