skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Trzecia edycja "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" oraz "NARODOWY SKI TEST" 2018

2018.10.18
Trzecia edycja "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy"
Kliknij, aby powiększyć.
Trzecia edycja "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy"
Nie wiesz gdzie pojechać na narty lub deskę? Marzysz o nowym sprzęcie, a dzieci wyrosły ze wszystkiego? A może chcesz się sprawdzić w zawodach wspinaczkowych lub pojeździć na nartach?
Przyjdź na "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy" oraz "NARODOWY SKI TEST" 2018. 27 - 28 października na PGE Narodowym i Górce Szczęśliwickiej w Warszawie wielkie spotkanie miłośników zimowych szaleństw.
Będzie można zobaczyć i przetestować (!) najnowszy sprzęt. Spotkać się z Andrzejem Bargielem, Krzysztofem Wielickim, Maćkiem Bydlińskim, Michałem Ligockim, Tomaszem Kurdzielem, Marcinem Szafrańskim oraz innymi gwiazdami i specjalistami. Zarażą pasją, doradzą, opowiedzą, pożartują.
Nie można opuścić tego Wydarzenia. W ten jeden weekend 27-28 października stadion PGE Narodowy oraz Górka Szczęśliwicka w Warszawie zamienią się w zimową stolicę Polski.

Snowboard RIGLET PARK dla dzieci, symulator dla dorosłych, zawody wspinaczkowe, pokaz mody na PGE Narodowym oraz jazdy na nartach testowych na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie - to wszystko w cenie jednego biletu za 29 zł dla dorosłych i 19 zł ulgowego dla młodzieży. Dzieci do lat 7 mają wstęp gratis.

Będzie można poznać regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Słowenii, Hiszpanii i Andory, a nawet zarezerwować zimowy wyjazd. Odbyć kurs lawinowy i dowiedzieć się jak dobrać sprzęt. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon 2018/19. Nie zabraknie też strefy sprzedażowej oraz zabaw i konkursów dla wszystkich.

"NARODOWY SKI TEST" 2018
Kliknij, aby powiększyć.
"NARODOWY SKI TEST" 2018

SNOW EXPO oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w centrum Warszawy! Więcej informacji na www.snowexpo.pl

Partnerem honorowym jest Polski Związek Narciarski
Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO 2018 jest firma RENAULT POLSKA
Partnerem sportowym SNOW EXPO 2018 jest firma DECATHLON POLSKA
Partnerem NARODOWEGO SKI TESTU jest Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa

PROGRAM SNOW EXPO 2018 znajduje się tutaj: www.snowexpo.pl/program

Tagi: #sprzęt narciarski #snow expo #narodowy test narciarski #wyjazdy na narty #targi

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 19/20
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020