skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Viking zmienia logo i poszerza ofertę

2016.09.16
Viking zmienia logo i poszerza ofertę
Kliknij, aby powiększyć.
Viking zmienia logo i poszerza ofertę
Zbliżający się sezon 2017 to przełomowy moment w historii marki Viking, która od kilku lat coraz intensywnie rozwija swoje linie produktowe. Powody są dwa. Po pierwsze właśnie oficjalnie ogłosili zmianę ich dotychczasowego logotypu, a wraz z nim całej identyfikacji wizualnej. Cel jak widać był jeden, nowoczesny logotyp ma za zadanie odzwierciedlanie zmian jakie zachodzą w życiu marki, a także odświeżenie jej wizerunku.
Nowe logo jest dynamiczne a przy tym maksymalnie czyste w formie. Agresywna czcionka oraz funkcjonalny piktogram, sprawiają, że kojarzy się ze sportowymi emocjami i rywalizacją. Tym samym zmiana ta wpisuje się w tendencje rynkową, dla przykładu możemy prześledzić rebranding takich marek jak Reusch czy w ostatnim czasie Salewa, które zmianę swoich logotypów ukierunkowały w podobną stronę. Czy zmiana wpłynie pozytywnie na rozpoznawalność marki, oraz lepszy jej odbiór wśród klientów, przekonamy się już wkrótce.

Viking zmienia logo i poszerza ofertę
Viking zmienia logo i poszerza ofertę

Druga nowość, którą przygotował dla nas zespół Viking'a to nowy podział ich kolekcji. Marka do tej pory kojarzona przeważnie z czapkami i rękawicami zimowymi rozgranicza mocno ofertę na kolekcję Zimową dedykowaną głównie sportom zimowym (narciarstwo zjazdowe, biegowe, skitourowe, snowboard) oraz kolekcje outdoorową (trekking górski, nordic walking, bieganie , szeroko pojętą aktywność na świeżym powietrzu). Wynikiem tej ostatniej jest zaprezentowany przez nich katalog Outdoor 2017, który znajdziecie do pobrania na stronie www.viking.pl.

materiały prasowe

Tagi: #sprzęt narciarski #odzież narciarska #viking #rękawice narciarskie #czapki

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021