skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej

2022.01.28
Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej
Kliknij, aby powiększyć.
Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej
W ubiegły weekend 22-23 stycznia w Krynicy-Zdrój odbyło się wyjątkowe wydarzenie narciarskie. Polski dystrybutor marki Fischer postanowił we współpracy z ośrodkiem narciarskim Jaworzyna Krynicka zorganizować zawody połączone z dwudniowymi testami nart, które były przy okazji premierą kolekcji na przyszły sezon.
Na starcie sobotniego slalomu giganta pojawiło się ponad 80 osób. Aura od samego rana była pięknie zimowa. Przez chmury przedzierało się słońce, które po południu ustąpiło opadom śniegu. Nie przeszkodziło to jednak w rozegraniu zawodów. Startujący, podzieleni na kategorie wiekowe wśród dzieci, kobiet i mężczyzn, walczyli o cenne nagrody.

Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej
Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej

Wśród wszystkich juniorów zwyciężył Leon Świgut, który poza Pucharem Jaworzyny i pakietem upominków, otrzymał też narty Fischer Stunner. Spośród kobiet najszybsza była Maja Krzyżanowska, do której - oprócz pakietu nagród - trafiły narty Fischer RC One 78 GT. Z kolei wśród mężczyzn zwyciężył Szymon Sowiźrał, do którego - wśród wymienionych trofeów dla zwycięzców, powędrowały slalomki z kolekcji RC4.

Dla zawodników, którzy wywalczyli srebrne medale w kategorii open nagrodą rzeczową były kaski SMITH, a dla brązowych medalistów - kije One Way. Wśród nagród znalazły się również gogle SMITH SQUAD za pierwsze miejsca w podkategoriach, akcesoria marki Fischer za miejsca na podium, vouchery do Kolei Gondolowej Jaworzyna Krynicka, Szkoły Jaworzyna, Hotelu Jaworzyna i Hotelu Klimek. Podczas rozdania nagród w klubokawiarni Widokówka rozlosowane zostały specjalne nagrody od PKL - 3 całoroczne skipassy do wykorzystania w ośrodkach grupy. Emocji było wiele, a radości zwycięzców oraz tych, do których uśmiechnął się los, nie brakowało.

Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej
Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej

Mimo, że w sobotę po południu było już po zawodach, impreza wcale się nie skończyła. Od sobotniego poranka przy dolnej stacji gondoli stał namiot Fischera, który wypełniony był po brzegi pięknymi modelami nart z kolekcji 2022/23. Przez cały weekend na chętnych do bezpłatnych testów czekała profesjonalna ekipa serwisowa. Można było skorzystać z porady, dowiedzieć się trochę o sprzęcie i do woli testować premierowe modele. Dodatkowo na stoisku czekały też do sprawdzenia gogle amerykańskiej marki SMITH.

Ale to nie wszystko! Przy namiocie Fischera obecny był DJ, który nie tylko raczył testujących (i osoby czekające na przejazd gondolą) miłą dla ucha muzyką, ale zapewniał też sporo rozrywki. W organizowanych przez niego quizach oraz zawodach sprawnościowych można było zdobyć upominki od marki Fischer. A na zmęczonych jazdą i/lub ilością wrażeń czekała strefa chillu - żółte leżaki i ławeczki z trójkątnym logiem.

Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej
Weekend z Fischerem na Jaworzynie Krynickiej

Polski dystrybutor marek Fischer, Smith i One Way oraz Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka wspólnie ze Szkołą Jaworzyna pragną gorąco podziękować uczestnikom. Żywią głęboką nadzieję, że wszyscy testerzy i zawodnicy dobrze się bawili. Już teraz zapowiadają powtórkę, o której z pewnością poinformują w swoich kanałach społecznościowych: Fischer Ski Polska, SMITH Polska, Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka, Szkoła Jaworzyna.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #fischer #jaworzyna krynicka

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20