skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

WorldSkitest - 10. edycja w wymarzonych warunkach

2011.10.21
Elisabeth Goergl fot. J.Ciszak/skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
Elisabeth Goergl fot. J.Ciszak/skionline.pl
Surowe noty jury, mnóstwo nowego sprzętu i spotkania w doborowym towarzystwie, czyli 10., jubileuszowy WorldSkitest za nami! W tym roku w testach udział wzięła rekordowa, 250-osobowa grupa, która oceniała zamaskowane czarną folią narty w ośmiu kategoriach. Wśród testujących - prócz legend narciarstwa: Franza Klammera i Marca Girardelli - na stoku Schmittenhöhe w Zell am See pojawiły się aktualne gwiazdy pucharu świata, m.in. Viktoria Rebensburg, Elisabeth Goergl, Anna Jelusic i Joachim Buchner.
Odwiedzany przez turystów z całego świata region narciarski Zell am See - Kaprun okazał się idealnym miejscem na organizację jubileuszowego testu. Na odbywającą się końcem marca imprezę, jej organizator Gerhard Brüggler zaprosił ponad 250 gwiazd narciarstwa alpejskiego, przedstawicieli branży narciarskiej i turystycznej, znane postaci ze świata biznesu i show biznesu, dziennikarzy oraz miłośników dwóch desek, którzy "prześwietlili" narty dziesięciu marek pogrupowane według ośmiu kategorii.Nad prawidłowym przebiegiem testu czuwał główny manager WorldSkitest, mistrz olimpijski - Franz Klammer. Podczas dwóch, niezwykle pracowitych dni testowaliśmy sprzęt, oglądali pokazy mody, uczestniczyli w koncertach i korzystali z gościnności austriackiego kurortu.

Na końcową ocenę testowanych modeli złożyły się noty przyznawane przez naprawdę znamienite jury, w gronie którego znaleźli się m.in. Viktoria Rebensburg, Elisabeth Goergl, Ana Jelusic, Benadette Schild, Fritz Strobl, Hannes Trinkl i Stephan Goergl.

Mamy nadzieję, że prezentowany na łamach naszej strony materiał nie tylko będzie miłą, wprowadzającą w zimowy klimat lekturą, ale również pomoże Wam w wyborze idealnych, dopasowanych do indywidualnych umiejętności i preferencji desek!

Zapoznaj się z wynikami WorldSkitestu 2011/12


skionline.pl
Tagi: #worldskitest #zell am see #kaprun #testy #narty

powrót

Zobacz
WorldSkitest 2011 - testy nart
WorldSkitest 2011 - testy nart
WorldSkitest 2011 - testy nart
WorldSkitest 2011 - bielizna X-Bionic
WorldSkitest 2011 - bielizna X-Bionic
WorldSkitest 2011 - bielizna X-Bionic
WorldSkitest 2011 - pokaz mody
WorldSkitest 2011 - pokaz mody
WorldSkitest 2011 - pokaz mody
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: