skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Zostań testerem Fischera

2012.10.15
Hybrid Reality Check
Kliknij, aby powiększyć.
Hybrid Reality Check
Firma Fischer na swoim profilu Facebooku - Fischer Alpine Ski ruszyła z nowym projektem "Hybrid Reality Check". Do udziału w projekcie poszukiwane są osoby, które w sezonie 2012/2013 bezpłatnie będą miały okazję przetestować nowe modele z serii Hybrid. A teraz kilka słów wyjaśnienia, jak dołączyć do grona testerów.
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą i dla tych, którzy w ferworze przygotowań do sezonu zimowego zdążyli już zapomnieć, krótkie wprowadzenie w tematykę nart hybrydowych. Technologia hybrydowa - czyli połączenie freeride’u z race. Narty Hybrid to uniwersalne, najwyższej jakości deski dla zaawansowanych narciarzy. Jak twierdzi austriacki producent, na rynku nie ma nart porównywalnych z "wynalazkiem", na którym z tą samą przyjemnością pojeździmy na i poza trasami. Technologia hybrydowa to rozwiązanie pozwalające na "ustawienie" nart w dwóch pozycjach:
1. "Rocker on", czyli pozycja 1 nadaje nartom prawdziwie freeride’owego charakteru. Narty mają profil rocker, dzięki któremu świetnie czują się poza trasami i, zwłaszcza w krótkim skręcie;
2. "Rocker off", czyli pozycja 0 sprawia, że "wyłączamy" rocker, a narty zmieniają się w prawdziwego pogromcę stoków - świetnie trzymają w długim skręcie, są stabilne i agresywne na przygotowanych stokach.

Fischer Hybrid
Fischer Hybrid

Powyżej opisany efekt osiągamy dzięki specjalnemu, wbudowanemu w strukturę nart mechanizmowi oraz małej "dźwigni" zamontowanej na ich powierzchni. Wystarczy ją przełożyć, wygiąć nartę i - klik - działa! Tak więc, za pomocą sprytnego mechanizmu z nart freeride’wych zrobimy deski race’owe, które bez trudu poradzą sobie na twardych trasach.

Hybrid Reality Check
Kliknij, aby powiększyć.
Hybrid Reality Check
Jak zostać testerem?

Projekt "Hybrid Reality Check" będzie prowadzony w kilku krajach, m.in.: Austrii, Szwajcarii, Niemczech, Francji, Finlandii, Słowenii, Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce. Aby zostać testerem należy:


Krok 1: w terminie od 11 października 2012 do 2 listopada 2012 zgłosić chęć swojego udziału w projekcie na witrynie "Hybrid Reality Check" na portalu społecznościowym Facebook.
Osoba zgłaszająca się musi dołączyć do grona fanów Fischer Sports Alpine Ski na Facebooku. Aby ułatwić proces głosowania prosimy o podanie pełnych danych personalnych.

Hybrid Reality Check
Kliknij, aby powiększyć.
Hybrid Reality Check
Krok 2: od 2 listopada do 15 listopada odbędzie się głosowanie. Każdy aplikujący na testera oraz wszyscy użytkownicy, którzy są fanami Fischer Sports Alpine Ski mogą głosować na wybranych narciarzy. Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostanie rozlosowana nagroda - para nart Hybrid z wiązaniami.

Krok 3: 23 listopada jury spośród wszystkich zgłoszeń wybierze 50 najlepszych narciarzy (od 2 do 10 z jednego kraju), którzy na początku grudnia otrzymają bezpłatnie i na własność po jednej parze nart hybrydowych z wiązaniami.

Dołącz do fanów Fischer Sports Polska

Krok 4 : Od początku grudnia 2012 do końca sezonu narciarskiego wybrane osoby będą
Hybrid Reality Check
Kliknij, aby powiększyć.
Hybrid Reality Check
testowały narty Hybrid. Testerzy na specjalnie zaprojektowanej witrynie internetowej będą musieli dokonać oceny nart i zamieścić co najmniej pięć raportów spisanych podczas pięciu testowych dni.
Wyniki ich pracy będą automatycznie wyświetlane na Facebooku, tak by o ich wrażeniach z jazdy mogło dowiedzieć się jak najszersze grono narciarzy. Uczestnicy testów mogą też publikować wyniki na swoich profilach. Dodatkowo, pod koniec sezonu zimowego, każdy tester powinien napisać ogólny raport podsumowujący doświadczenia z jazdy.

Zostań testerem w projekcie Fischer Hybrid Reality Checkal/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #narty #fischer #rocker #hybrid

powrót

Zobacz
Fischer Rocker 2.0 - Hybrid
Fischer Rocker 2.0 - Hybrid
Fischer Rocker 2.0 - Hybrid
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: