Narty - skionline.pl
Jump to content

Ryfek

Members
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Śląsk

Ski equipment

 • Narty marka
  Elan
 • Buty marka
  Atomic

Skills

 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ryfek's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

91

Reputation

 1. Polecam, pomimo mocno plusowych temperatur i jednego deszczowego dnia, śnieg dobrze trzymał przez cały tydzień. No i zero kolejek. Niestety koniec sezonu w Rytrze planowany jest już za dwa tygodnie.
 2. Rytro w ubiegłym tygodniu, z wyjątkiem może jednego deszczowego dnia. W ogóle ten stok to jakiś fenomen. Aż żal, że tak mało osób tam jeździ, bo właścicielowi należy się godziwy zysk za świetne przygotowanie górki do sezonu.
 3. Wiceminister zdrowia Włoch: Czas zarządzać zakażeniami koronawirusem jak grypą Szkoda, że nie od 1 marca albo szybciej. Po co tyle czekać?
 4. Tak, a aktualna zachorowalność to 50k dziennie, a śmiertelność na poziomie z początku pandemii. Wydaje mi się, że zmiana podejścia do epidemii w Danii związana jest po prostu z tym, jak obecnie mutuje wirus.
 5. Słowo klucz: "powoli". Znoszenie obostrzeń planują dopiero na marzec, a pewnie to trochę potrwa. Tymczasem w Włoszech będzie przymus szczepień dla osób 50+. Francja skraca ważność certyfikatów do 3 miesięcy więc na razie jeszcze dokręca śrubę. U nas też przedłużyli restrykcje do końca lutego. Dania jedynie wraca do normalności ale to jeden kraj i "wiosny nie czyni". Myślę, że plany zniesienia obostrzeń to jeszcze mydlenie nam oczu i próba uniknięcia sytuacji z Kanady, a narty bez masek i certyfikatów pozostaną dalej w sferze marzeń.
 6. MONITORING - cyfrowa dyktatura Tak na marginesie i całkowicie OT, film pokazujący obawy, dokąd obecne zmiany wprowadzane przy okazji zarazy mogą prowadzić. Uwaga! Film bez żółtych napisów
 7. @wolcjusz dzięki za relację z Wierchomli ale przykro czytać, że jest tam taka marna infrastruktura, a miałem zamiar spędzić tam jeden dzień. Chociaż może jak będzie słoneczna pogoda.. (marzenie ściętej głowy)
 8. Kolejna górka do odwiedzenia przy okazji ferii w Piwnicznej, Very Nice! Wychodzi na to, że gdybym się uparł to każdy z 6 dni mogę spędzić na innym stoku, trochę jak w małych Alpach
 9. W tym wątku chyba zostało powiedziane już prawie wszystko i wychodzi na to, że wina jest po stronie chłopaka. Perspektywa nagrania trochę myli ale ewidentnie wyprzedzał snowboardzistkę. Już nie wspomnę o nieudzieleniu pomocy. Być może na stok została dopuszczona też zbyt duża liczba osób. Sam jestem ciekaw jak sąd to rozstrzygnie.
 10. W sumie to ciekawe. Zrobili sobie system ale bez możliwości weryfikacji tożsamości? Nikt nie sprawdza dowodu czy paszportu?
 11. Anglia znosi niemal wszystkie obostrzenia No a czy Europa zrobi to samo? Dali by se już siana i pozwolili ludziom funkcjonować normalnie.
 12. No, a jeżeli jest to co 10-ty test, co myślę nie jest niemożliwe? To już robi się znacząca liczba 13-14tys. zakażeń. Zresztą wykonanie testu powinno być poprzedzone badaniem lekarskim, które wykaże objawy zachorowania. Inaczej to nigdy nie będzie wiarygodne.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...