Narty - skionline.pl
Jump to content

ski89

Members
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ski89's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

235

Reputation

 1. Źle piszesz! Trzeba mieć 130 akcji i wtedy możesz jeździć dożywotnio na wszystkich ośrodkach TMR. Jak się pozbędziesz akcji za jakiś czas to wtedy tracisz ten przywilej. Mogę zatem zapłacić 24700 zł przy cenie 190 zł/akcja i wtedy mogę śmigać przez 10-15 lat za darmo. Potem mogę akcję sprzedać i odzyskam kasę mniejszą, taką samą lub większą w zależności jaki będzie kurs akcji za 15 lat.
 2. @Ratrak co nic nie mówisz...zabrał bym się z Tobą z Łodzi
 3. Ta. Czy oni się otworzą czy nie, to kasiora z budżetu na pensje zawsze wpadnie. To jest dramat demokracji, że obywatel nie ma ŻADNEJ kontroli nad posłami czy państwowymi "urzędami". Jak zostaną wybrani, tak sobie siedzą i do kolejnych wyborów mają wszystko w dupie.
 4. Gdzie w Szczyrku lub Bielsku kupię dobry gumowy płaszcz przeciwdeszczowy? Pytam całkiem serio.
 5. Nie potrafię się wyjeździć na jednej trasie/wyciągu. Preferuje mieć urozmaicenie w postaci 6-7 tras na cały dzień jazdy. Spędzam na stoku po 7h dziennie. O tym, że się wyjeździłem to mogę powiedzieć po pobycie w ośrodku Arosa/Lenzerheide na 220km tras. Jeśli chce się wyjeździć w Polsce to tylko Białka i Szczyrk przed sezonem w grudniu i po sezonie w marcu. Styczeń-Luty to tylko Szpindlerowy Młyn/Chopok tutaj bliżej lub Alpy. Ośrodki typu Skolnity, Czantoria, Czarna Góra czy Świeradów mnie nie interesują.
 6. A ja powiem inaczej. To zdjęcie wybitnie pokazuje jak w Polsce brakuje poważnych i dużych ośrodków narciarskich w stylu dużych resortów alpejskich. Tylko Białka i SMR próbują gonić alpejskie ośrodki, a reszta to lipa pod każdym względem.
 7. To jak to jest z wjazdem do Czech teraz? Na granicy sprawdzają covid passy lub testy? Niby teoretycznie do 24h nie trzeba mieć nic, ale kto nas sprawdzi ile siedzimy w Czechach? Hotele nie wymagają już covid passów czy testów, więc w hotelu nie będą kontrolować.
 8. @Nipern poważnie tak zestawiasz Szpindla z Świeradowem, który ma jedną trasę i Szklarską, która jest wiecznie zamknięta poza Puchatkiem? Szpindl na okolicę to bije na łeb wszystkich, no lekko depczą po piętach Jańskie. Reszta to resorty, ale tylko w głowach właścicieli. To tak samo warte porównania jakby zestawić Ischgl ze Szczyrkiem. No nie ta liga.
 9. Nie podpieram się domysłami, tylko oficjalną stroną ośrodka. Tam jasno napisane, że Ondraszek zamknięty. http://www.skrzyczne.cos.pl/warunki.html#warunki-pl Poza tym co to zmienia? Sąsiad obok za pieniądze akcjonariuszy(którym musi okazywać zyski) był w stanie zbudować zbiornik, naśnieżanie i przygotować od zera ok. 15km tras w tym sezonie. Natomiast COS istnieje w Szczyrku od dziesięcioleci, dupne zimy obserwuje od 20 lat i nadal nie ma zbiornika czy porządnego systemu naśnieżania? Połowa sezonu, a oni mają 1,6km trasy - najgorzej przygotowany ośrodek sezonu 21/22, a to niestety za nasze pieniądze. Szkoda strzępić ryja.
 10. Nie rozpędzaj się. Ondraszek oficjalnie zamknięty 😂🤦‍♂️ Chwila chwila. Rury i prąd mają prawie na każdej trasie, w tym nowy system skończony rok temu do samej Mety. Pompy i zbiornik owszem, ale przecież problem jest znany od nastu lat. Dlaczego tego nie robią? Przypominam Państwowy Centralny Ośrodek Sportu. Jedyny porządny terenowo ośrodek COS do uprawiania narciarstwa zawodowego. Dlaczego tutaj nie ćwiczą kluby i kadra od grudnia?! To jest kpina z pieniędzy podatników!
 11. Mój ojciec siedzi tam od 10 stycznia. Codziennie jazda na bieżąco. Robi dziennie ponad 20 zjazdów bez wieczornych. Na wieczorynkach podobno też dziwne pustki. Był naszykowany na tłumy od początku ferii, a mówi że jest luźno.
 12. Tak. Opaski z numerem ludzika. Pomysł sprawdzony 80 lat temu. Niech nikt nie czuje się urażony. Ja pisze całkiem poważnie bo właśnie z tą całą bieganiną za green passami czuje się jak dawny więzień. Tu mnie nie wpuszczą, tam mnie zamkną bo wyjdzie pozytyw i tak się życie toczy.
 13. No jest jakieś 10 armatek. Do zimy 23/24 pewnie zdążą naśnieżyć. Po prostu ten brak zbiornika i porządnego śnieżenia w CENTRALNYM Ośrodku Sportu, za nasze pieniądze to jest jakiś ŻART! Tam kluby z młodzieżą od połowy grudnia powinny ćwiczyć slalomy czy zjazdy na odcinkach po 2-3km!!! Czy do cholery w końcu się coś zmieni na tym COS?!
 14. @tanova a jak ktoś jest "na świeżo" zaszczepiony 2 dawkami? Też ma robić test? Wiadomo, że 3 dawka to dopiero chyba po 6 miesiącach.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...