Narty - skionline.pl
Jump to content

Biały

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

About Biały

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday April 26

Personal Information

 • Imię
  Krzysztof
 • Miejscowość
  Bydgoszcz

Ski equipment

 • Narty marka
  Salomon
 • Buty marka
  Rossignol
 • Gogle
  z gumką

Skills

 • Styl jazdy
  Jeszcze się waham
 • Dni na nartach
  9,5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ZASZCZEPIĘ SIĘ, bowiem nie ma innego wyjścia. Wyjściem NIE JEST izolacja w domu i narzekanie na działanie służby zdrowia, rządu, czy zamknięcie stoków. Jeśli ktoś udowodni, jak bez szczepionek wyjść z pandemii, to zasłuży sobie na pomniki. Teorie spiskowe nt temat szczepionki nie pokazują żadnego rozwiązania, a kojarzą się raczej z tzw. dowodami na sztuczną mgłę, czy bomby termobaryczne. Szkoda czasu na jałową dyskusją; szykujcie się tłumnie na szczepienia. W innym przypadku obecny sezon narciarski będzie normą 😢
 2. Może taka kwarantanna jest potrzebna, ale znacie jej podstawę prawną ? W listopadzie był projekt ustawy nt kwarantanny narodowej, ale gdzieś mi zniknął. Uchwalili ją ?
 3. Nie będzie aż tak tragicznie. To znana taktyka - podać katastrofalne informacje i potrzymać w niepewności, aby potem naród był zadowolony z decyzji złych.
 4. U nas, jak za Szwejka. Ktoś, kiedyś zapytał go: – Czy wolno strzelać do wagonów Czerwonego Krzyża? – Nie wolno, ale można – odparł Szwejk. Taki mamy klimat.
 5. Pod Bydgoszczą mamy nawet 400 m stok, można by nawet skitoury, ale śnieg skąd ???... Lodowisko też mamy, nowe, ale u nas z nartami nie wpuszczają.
 6. I tak się rodzą nowe biznesy...
 7. Po co szpaler ? Wystarczy na dole narty w depozyt.
 8. Z projektu rozporządzenia : "koleje i wyciągi mogą wozić narciarzy ale narciarze nie mogą korzystać ze stoków" lub "szkółki narciarskie (zgodnie ze swoim PKD) mogą działać, ale stacje będą zamknięte". https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/branza-narciarska-apeluje-o-zmiane-decyzji-ws-ferii-najwieksze-stacje-przygotowuja/cxf8lbs,2b83378a
 9. Cenniki na nowy sezon : https://www.zieleniec.pl/cennik/ https://maleciche.com/cennik-2021
 10. Alpejskich tak, ale chodziło mi o bliższe ośrodki ( zwróć uwagę na tagi ), np. Szczyrk. Tam nigdzie nie znalazłem takich informacji, choć wydawałoby się, że wystarczy skopiować i opublikować rozwiązania np. z Alp. Stąd moje pytanie.
 11. Jeśli będą podobne do zasad obowiązujących latem ( np. 2-3 osoby na kanapie, czy w kabinie ) to nie umiem sobie wyobrazić długości kolejek do wyciągów, ani cen skipasów.
 12. Coś tam planują. Zacytuję z zapytania ofertowego : "....Zamawiający zamierza zrealizować projekt opisany powyżej poprzez stworzenie innowacyjnego wyciągu narciarskiego charakteryzującego się podwyższonymi parametrami, którego pierwszym etapem będzie realizacja zamierzenia inwestycyjnego polegającego na wykonaniu prac budowlanych i technologii koniecznych do stworzenia zbiornika do naśnieżania z pompownią wraz infrastrukturą – który jest przedmiotem niniejszej zapytania ofertowego, a jednocześnie który jest niezbędny do realizacji dalszych etapów Inwestycji...."
 13. Być może to nowy zbiornik na 51,5 tys. m3. Był przetarg z terminem realizacji do 30 listopada. https://bialkatatrzanska.pl/przetargi/?cultureKey=
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...