Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raceman w szpitalu


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

tylko dobrze poszukaj- cie doktora, jest taki co wiem że jeden z lepszych w kraju dr.Chrzanowski neurochirurg w wojskowym szpitalu w Krakowie mega trudno się dostać ale dla chcącego nic no może prawie:cool:

stawia na nogi spadochroniarzy a o czymś to świadczy , znam osobę która rok po operacji wlazła na 8-tysięcznik

Edytowane przez magelan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

„Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.”

Maria Kalergis

Raceman, najważniejsze, że to co najtrudniejsze już za Tobą (mam nadzieję).

Rekonwalescencja dla "Twardego Zawodnika" jakim z pewnością jesteś - to będzie Pikuś.

pozdrawiam

Mariusz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Darek Lewandowski trochę zna szczegółów, nie mogę siedzieć przed kompem, to może coś Wam szkrobnie :):D:o

:)A pewnie,że się podzielę-bo fajnie jest dzielić się z innymi dobrymi wiadomościami:rolleyes:.Marcin jak każdy z Nas w takiej sytuacji miał stresa,ale wszystko okazało się do przeżycia.W piątek tj.14.05 miał zabieg operacyjny w Specjalistycznym Szpitalu Nr2 w Jastrzębiu Zdroju,który w pełni się udał i odbył bez komplikacji.Operowany był przez dwóch najlepszych neurochirurgów w danej placówce,zachwycony był nowym blokiem operacyjnymhttp://wss2.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=140&Itemid=72,jka również z opieki pozostałego pozostałego personelu medycznego,a głównie "siostrzyczek":D;).W sobotę już został pionizowany i poruszał się przy pomocy chodzika,a w niedzielę już o własnych siłach.17.05 został wypuszczony do domu na przepustkę,gdzie dalej musi prowadzić ćwiczenia.Powoli dochodzi do pełni sił,choć droga jeszcze daleka i dość długi okres rekonwalescencji.Wiadomo,że technika zabiegów poszła do przodu i okres ten będzie i tak krótszy,niż to kiedyś bywało.Marcin to mocny i twardy facet/przecież Race/:rolleyes: i szybko powróci do pełnej sprawności i na stok-czego Wszyscy mu życzymy:rolleyes:

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciszę się bardzo - po pierwsze, że Race wraca do "pionu" po udanym zabiegu.

Po drugie, wcześniej w tym wątku pytałem, gdzie będzie leżał, bo myślałem, że może trzeba by było wykonać parę telefonów do znajomych, którzy właśnie tym szpitalem zarządzają. Ale widzę, że dobra opinia o WSS2, nowe sale operacyjne "najnowocześniejsze gdzieś tam...", dobrzy lekarze i fajne strzykawy :D załatwiły sprawę. I oby zawsze tak było i z Recem i polską służbą zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że podobnie jak nowicjuszy na nartach, lubisz pouczyć "nowicjuszy" w służbie zdrowia:rolleyes:;)

Wtyki? - nie, dziękuję :;)

Nikogo nie pouczam,ale po ponad 20 latach demokracji w Polsce funkcjonuje już ochrona nie służba:rolleyes:,a różnica jest spora:pJa przynajmniej należę do ochrony,z pożytkiem dla usługobiorców .

To tylko było w formie zwrócenia uwagi,aby nie natrafić na złośliwe uwagi personelu medycznego w przyszłości,bo wyglądałoby to tak,jakby nazwać policjanta -milicjantem;):eek:

A nowicjuszy w narciarstwie nie pouczam,jedynie mogę przestrzeć przed moimi popełnionymi błędami:rolleyes:

PS.wszystko to nie ma większgo związku z Racemenem;):confused:

http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=b32651&ms=265&ml=pl&mi=266&mx=0&ma=2440

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...