Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nasza MUZA


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Koło dwunastej na domówkach u mnie zawsze leci taki mały zestaw na ponowne rozkręcenie :

1. coś powolnego do poskakania:

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

2. potem coś szybszego na obudzenie ekipy

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

3. i coś do pośpiewania

nie moge znaleźć lepszej wersji

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

a tu najlepsza wersja :)

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

no a potem już jazda do tragicznej śmierci nad ranem :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piotr "Stopa" Żyżelewicz nie żyje

Zmarł Piotr "Stopa" Żyżelewicz, perkusista formacji Armia, Izrael, Voo Voo i 2Tm2,3. Miał 46 lat. Dziś po północy Janusz Yanina Iwański podał tą smutną wiadomość.

O śmierci muzyka napisał także Zbigniew Hołdys: "Stopa, Piotrek Żyżelewicz, opuścił nas na dobre kilka godzin temu. Napisał mi o tym w esie Janek Pospieszalski. Zabił go wylew, który go dopadł kilka dni temu podczas jazdy rowerem. Nie smućcie się - to jest część naszej obecności na Ziemi, tak bywa. Możecie mu podziękować za cudne prezenty - grał bajecznie, był równiachą nie z tej ziemi, warto go było znać. Posłuchajcie sobie VooVoo, Armii, albo przyłóżcie ucho do szyny - wszędzie jest Stopa".

Piotr Żyżelewicz, to kultowa postać polskiej sceny rockowej. Muzyk pieszczotliwie nazwany jest przez kolegów "Stopą". Współpracował z wieloma zespołami (Armia, Izrael, Brygada Kryzys). Pracował jako muzyk studyjny przy płytach Tomasza Budzyńskiego, Wojciecha Pospieszalskiego, Zakopower i T.Love. W Voo Voo dał się poznać także jako kompozytor.

"Piotra poznałem jak już grał w Voo Voo. Był następcą wspaniałych bębniarzy: Wojciecha Morawskiego i Andrzeja Ryszki. Grał fantastycznie, o takich muzykach mówi się, że mają metronom w głowie. Uduchowiony profesjonalista. Miałem przyjemność zapowiadać koncerty Voo Voo. Zespoły zwykle instalują się trzydzieści , czterdzieści minut. Wszystko przez perkusję, którą trzeba dobrze ustawić i nagłośnić. Voo Voo miał zawsze stały czas zamontowania się na scenie, siedem minut. Zawsze uśmiechnięty i skromny. Takiego go zapamiętam" - wspomina Paweł Kostrzewa, szef serwisu Muzyka - Onet.

Źródło: Onet.pl

----------------------------------------------------------------------------------------

Trochę muzy.

Armia

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Izrael

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Voo Voo

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=k5Gk7wl5ce4&feature=related[/YOUTUBE]

2Tm2,3

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

----------------------------------------------------------------------------------------

"Stopa" RIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Coś wątek umiera, a przecież tylko muzyka może złagodzić stres związany z brakiem śniegu:wink:

Aby tak się nie stało to "przytoczę" muzę która ostatnio za mną chodzi niemiłosiernie.

Chyba kryzys wieku średniego:eek::confused::

Dla młodych:

Grupa założona w roku 1968 w WB (prawie moi rówieśnicy:wink:).

[video=youtube;JCT5uTdPRgs]http://www.youtube.com/watch?v=JCT5uTdPRgs

[video=youtube;ESFH1gNsARw]http://www.youtube.com/watch?v=ESFH1gNsARw

Pomimo ciężkiej muzyki zdarzały się i takie perełki:

[video=youtube;mjbj-xpkkDo]http://www.youtube.com/watch?v=mjbj-xpkkDo

Samego Ozzy Osbourne pomimo mordowania niewinnych zwierzątek lubię bardzo:

[video=youtube;xbDI_pxD_y0]

Sorry za tak w sumie czarną muzykę, ale chodzi to za mną od jakiegoś czasu i nie chce się odczepić.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nieuchronnie lato nadciąga:confused:::biggrin:

A tu coś "zupełnie z innej beczki".

Córa skutecznie to we mnie zaszczepiła.

[video=youtube;rtK6MDWoT18]

[video=youtube;eyPH3BPtpj0]http://www.youtube.com/watch?v=eyPH3BPtpj0

Taka lekka i przyjemna muzyka, choć trochę powyżej przeciętnej.

Polecam całą płytę "Myloxyloto".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Sabbath'ów to mnie od pewnego czasu wciągnął ich rodzimy brat i żeby nie było off ski to powiem, że często w minionym sezonie towarzyszyła mi ich płyta w drodze na narty jak i w powrotnej.

[video=youtube;o_tYuQ43xyo]

[video=youtube;RGl2ga_EJ9I]

Edytowane przez ravick97
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...