Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co To Za Narty?????


mattheo

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem kompletnym laikiem w sprawach dotyczących nart i szczerze mówiąc niewiele się tym sportem interesuje. Jednakże miałbym do Was ogromną prośbę i zapytanie... Co to za narty?? i Ile takie "cudo" może kosztować gdyż patrzyłem na allegro i tam rodzajów nart jest trochę i do żadnych ich nie mogę dopasować... Dostałem te narty od wuja nie wiem czemu i chciałbym je sprzedać tylko nie wiem za ile:p Narty są nowe (w folii)

ZDJĘCIA:

4e3801da46a494c5m.jpg 8345a579eff1c1bam.jpg ea27264bfbc58590m.jpg a69738a55f958150m.jpg 1a809f9d6cd23f6em.jpg 949056e153cf1641m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to są to cholernie twarde deski, narta była robiona nie na polski rynek.

Z 10 lat temu (no może 8) widziałem je na giełdzie, gość mówił że to narta na Japoński rynek, dla kogoś kto bardzo dobrze jeździ, to jest narta z grupy rc4 (race)

Nie wzbogacisz się na tym :)

ja bym na Twoim miejscu Jaguara w salonie nie rezerwował :)

myślę że flaszka proponowana przez lokiec3 jest solidną ceną... jego będą bolały nogi, a Ciebie głowa (po flaszce;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nartki swoje latka mają spędzone zapewne gdzieś na szafie czy sklepowym magazynie.

Wartość trudna do oceny , ale niewielka to pewne.

Swoją drogą modelu tego nie kminie choć chyba kiedyś coś podobnego posiadałem.

Co nie zmienia faktu , że chętnie bym takie nówki przetestował.

Jeśli nie są spaczone bądź rozwarstwione to sam zakup przemyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to są to cholernie twarde deski, narta była robiona nie na polski rynek.

Z 10 lat temu (no może 8) widziałem je na giełdzie, gość mówił że to narta na Japoński rynek, dla kogoś kto bardzo dobrze jeździ, to jest narta z grupy rc4 (race)

Nie wzbogacisz się na tym :)

ja bym na Twoim miejscu Jaguara w salonie nie rezerwował :)

myślę że flaszka proponowana przez lokiec3 jest solidną ceną... jego będą bolały nogi, a Ciebie głowa (po flaszce;) )

Sama szata graficzna a'la Formuła 1 coś już o niej mówi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem kompletnym laikiem w sprawach dotyczących nart i szczerze mówiąc niewiele się tym sportem interesuje. Jednakże miałbym do Was ogromną prośbę i zapytanie... Co to za narty?? i Ile takie "cudo" może kosztować gdyż patrzyłem na allegro i tam rodzajów nart jest trochę i do żadnych ich nie mogę dopasować... Dostałem te narty od wuja nie wiem czemu i chciałbym je sprzedać tylko nie wiem za ile:p Narty są nowe (w folii)

QUOTE]

Moze i ktos kupi bo nowych i tak starych nart to juz raczej nie ma.

Masz okazje zainteresowac sie tym sportem.

Narty masz, Rudelka pos nosem i... ski heil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo tak tez myślałem:p ze to jest wUJA warte;p hehe to nic w takim bądź razie zaangażuje je w projekt i bedą robiły za rekfizyt na moim gofrze:D

niemniej DzięQję Wam za pomoc przy podjęciu tej jakże dramatycznej decyzji;>

pozdrawiam;)

PS. Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje lokiec3 Thorn to po prostu Toruń;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo tak tez myślałem:p ze to jest wUJA warte;p hehe to nic w takim bądź razie zaangażuje je w projekt i bedą robiły za rekfizyt na moim gofrze:D

niemniej DzięQję Wam za pomoc przy podjęciu tej jakże dramatycznej decyzji;>

pozdrawiam;)

PS. Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje lokiec3 Thorn to po prostu Toruń;)

Tak myślałem. Kolego to skoro jesteś z Torunia to flaszkę wyborowej Ci przywiozę bo mam niedaleko. Biorę te narty. Przesyłka mnie nie będzie kosztowała. A dzięki Tobie będę bogatszy w nowe doświadczenia. Umowa stoi?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokiec3,

Strasznie duzy masz ten ogrodek skoro az tyle par nart potrzebujesz na ten plot;) Skupujesz i skupujesz te sztachety ;)

Wypożyczenie nart w Austrii 15-25 Eu doba. Kupno używek z lekka może przestarzałych od flaszki do 150 PLN. Rachunek jest prosty. A cel: zbieranie nowych doświadczeń. I w cale do tego nie potrzeba nart z wodotryskami i innymi chipami.

Pozdrawiam.

PS:a wielkość mojego ogródka zaczyna mnie już irytować. Nakupowałem badyli i nie ma tego kiedy posadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Tak myślałem. Kolego to skoro jesteś z Torunia to flaszkę wyborowej Ci przywiozę bo mam niedaleko. Biorę te narty. Przesyłka mnie nie będzie kosztowała. A dzięki Tobie będę bogatszy w nowe doświadczenia. Umowa stoi?

Pozdrawiam.

hehe nie pijam alkoholu;p aczkolwiek dzięki za zainteresowanie;p chyba jednak poczekam sobie i za 20scia lat je sprzedam;p dzięki jeszcze raz i pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dobra, żeby nie zakładać nowego tematu zapytam w tym.

Dziś mój brat znalazł coś takiego:

http://allegro.pl/narty-fischer-super-comp-competition-dl-175-2011-i1401034237.html

Zapytał mnie co o nich myślę i co to za narta. No i ja nie wiem co mu o nich powiedzieć. Tej narty nie ma w katalogu Fischera na 10/11. Chłopak jeździ w naszej skali na 4 - 5. Czy to nie przypadkiem jakaś RC4 dla Makro, a nie limitowany następca Competition? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...