Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie ja zaliczyłem glebę i nie ukończyłem przejazdu, ale i tak uważam że zawody i spotkanie było świetne. Dziękuję Ci Jacku i wszystkim nowo poznanym kolegom za super imprezę, gratuluję zwycięzcom. Do następnego spotkania.

Na tym zdjęciu z numerem 101 to ja :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Mistrzostwa SN STRAMA & skionline.pl - zdjęcia

Zdjęcia z I Mistrzostw SN STRAMA & skionline.pl

Slalom gigant: http://www.skionline.pl/stacje/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=761&g_numer_zdj=1

Wyścigi na rakietach snieznych: http://www.skionline.pl/stacje/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=763&g_numer_zdj=1

Dekoracja: http://www.skionline.pl/stacje/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=762&g_numer_zdj=1

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gratulacje dla uczestników:)

Mam pytanko jak był ustawiony ? podkręcony czy pod gigantkę ? czy trasa wytrzymała do konca?? I jeszcze jedno jaki był czas przejazdu średniaków:) Po zdjeciach widać że trudno było utrzymac linie blisko tyczek?:)

Skręca mnie ze nie mogłem z wami być:(

Edytowane przez TCarving
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigant nie był specjalnie podkręcony, nie mniej było wąsko, dość nierówno ze względu na zmiany temperatury, jak to na połowie Nosala :) Drugi przejazd moim zdaniem był trudniejszy - bramki zostały przestawione i śnieg był miękki.

Czasy, jak widać na wynikach kręciły się wokół 30 sekund. Lepsi byli parę sekund poniżej, inni powyżej.

Ogólnie były to całkiem wymagające zawody amatorskie.

P.S.

JC kręcił film dobrą kamerą, więc tam niedługo pewnie Wszystko ;) będzie pokazane.

Edytowane przez Bończa
PS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ksywką Jacka z Gdańska "Lotnik" wiąże się zabawna anegdotka: podczas jednej z dekoracji, w której Jacek pojawiał się w czołówce, krzyknąłem do JC, że Jacek z zawodu jest artystą lutnikiem. Nasz Jacek przekazał wiadomość prowadzącej instruktorce SN Strama, ale w ogólnym rejwachu i śmiechu, głośnej muzyce - dziewczyna ogłosiła Go "Lotnikiem" :). Co z resztą z uśmiechem przyjął na klatę..., no nie wiem, może lotnikiem też jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :) wlasnie dotarłem do domu :)

dzięki wszystkim za obecność oprawa jak i same zawody super oby wiecej takich.....byle by nie bylo tych rakiet snieżnych :P

nawet mam pare fajnych fot nie jest źle:)

moje odczucia co do giganta i warunków, sama specyfika podkręcenia giganta na "bułgara" fajna bo ja by puścić bramki prosto to by się 99% pozabijało wiec jak dla mnie on był podkręcony ale wszystko w kanonach "normy" powiedzmy ;P jedynie wielkie zastrzeżenia co do przygotowania samej trasy- fatalnie ! ratrakujący chyba nie ma pojęcia jak przygotować trasę pod zawody nierówno dziury bryły.... oby następnym razem się poprawil ;P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dorzucę parę słów i fotek.

na temat zawodów chyba wszystko juz zostało powiedziane - b.trafne wypowiedzi lukeego,Bończy i Boogiego - ja tylko powiem,że piątkowy trening,a sobotnie zawody to dwa różne światy.w piątek stok na maks rozmiękły,po ok. godz. zrobiły się rynny i duże zaspy wokół tyczek;sobota tak jak wyżej pisze Boogie dziury,twardo,miejscami lodowato-puściło na drugim przejeździe.

tak w ogóle to po piątkowym spotkaniu ;):D;) dla mnie i dla lukeego jakos ten Nosal w sobotę był zupełnie inny....:eek: pzdr

tu wrzuta kilku fotek:

-1 dzień: http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=229

-2 dzień: http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=230

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC kiedy film?:)

Film jest w przygotowaniu, a raczej filmy, bo przygotowuję filmy z każdego przejazdu oraz rakiet. Tak żeby każdy zobaczył jak jechał.

Na razie jestem w stolicy na spotkaniu ze sponsorem zawodów, ale od jutra biorę się za składanie materiału.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ogromną przyjemność brać udział w zawodach na Nosalu, w co do tej pory nie mogę uwierzyć ponieważ jeżdżę na nartach 5 lat, a sam za miesiąc mam 40 (brakło mi troszkę do grupy "starszaków"). Patrząc z perspektywy czasu bardzo żałuje tych lat bez nart. Przyjąłem to wyzwanie pokonując pewną barierę i odczuwam wielką satysfakcję, że dałem rady tej górze, a jeszcze większą, że mogłem rywalizować ze wspaniałymi gośćmi, którzy naprawdę pokazali klasę, a sami mówili, że nie było łatwo. To była niesamowita przygoda mobilizująca do dalszej pracy nad sobą, poznałem super ludzi, dziękuję Wam bardzo za możliwość wspólnej rywalizacji i spędzenia czasu w przesympatycznym gronie. Były to moje pierwsze zawody, których nigdy nie zapomnę, a namówił mnie do tego mój super przyjaciel ps.afrikaner i bardzo mu za to dziękuję.:cool:

nosal 1.JPG

nosal2.JPG

57da8122a9a42_nosal1.JPG.492de3b9e3a2967faf59e8e4ec81a1bb.JPG

nosal2.JPG.7ba2a64efa9bf6132cfebfcf513ed99e.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam siebie to płakać mi się chce :D stoje na tych nartach tak wysoko jak koza:D

A co myślałeś że jak w gumę się obleczesz i to wystarczy żeby wyglądać jak zawodnik?:D

Na mecie może tak, ale na trasie to trochę za mało:cool:

Miała być czekolada, a wyszedł wyrób czekoladopodobny, po którym się odbija:D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wszystkie informacje będą lada dzień, a co do wyboru imprezy to jak kto woli. Z tego, co wiem to skiforum ma imprezę tydzień wcześniej. Więc nie ma problemu.

Cieszę się, że zawody się udały. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Fają mieliście pogode i respekt dla trasy.

Zawody Skiforum nazywaj się tak ze względu na tradycję ale jest to raczej impreza organizowana prywatnie na której kazdy forumowicz z dowolnego forum, każdy narciarz bedzie mile widziany.

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C... na której kazdy forumowicz z dowolnego forum, każdy narciarz bedzie mile widziany.

A czy na naszych zawodach ktoś był niemile widziany? Mitek nasza impreza ma charakter otwarty i każdy może wystartować. A że warto było, to przekonali się wszyscy, bo nikt z pustymi rękoma nie wyszedł. Każdy dostał nagrodę lub upominek, a wrażenia... bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...