Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wiec pod Golgotą!!!!


RAJBI

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich przyjaciół Szczyrku i miłośników narciarstwa!

Sprawa Pilna !!!

Proszę wspomóc społeczną inicjatywę mieszkańców miasta Szczyrk żądających natychmiastowych zmian własnościowych ośrodka narciarskiego GAT Czyrna - Solisko. Odkładana od lat prywatyzacja i modernizacja ośrodka Czyrna - Solisko doprowadziła do zapaści finansowej podmioty gospodarcze i całe miasto, a sam ośrodek stał się narciarskim skansenem.

W sobotę dnia 19 lutego 2011 o godzinie 11:00 na Solisku (pod "Golgotą") odbędzie się wiec protestacyjny. Prosimy o czynne wsparcie naszego protestu, a także o wyrażenie swojego niezadowolenia obecnego fatalnego stanu rzeczy pod petycją do Prezesa Rady Ministrów: http://www.petycje.pl/petycja/6557/rozwiszanie_trwajscej_od_12_lat_debaty_prywatyzacyjnej_dotyczscej_wycisgow_narciarskich_w_szczyrku.html

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale ciekawe po ile będą kasować za parking przyjeżdżających na wiec ;)

Bardzo ciekawe spostrzeżenie:rolleyes:

Ciekawe czy Szczyrk stać na taki gest w tym dniu, to by był taki test dla nich na ile im zależy i czy w takim dniu potrafią się dogadać i wszyscy zgodnie powiedzieć "tak za darmo w tym dniu parkingi w Szczyrku całym, bez względu czy ktoś uczestniczy w wiecu, czy przybył pojeździć na nartach".

Jeśli w tak prozaicznej sprawie nie potrafili by się dogadać, to możemy zapomnieć że się dogadają przy inwestycjach, dzierżawach, użyczeniach, wykupach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepodpisane bo za dużo danych wymagają a strona nie ma certyfikatu .

Pojadę na ten wiec ale jak dostanę mandat za parkowanie to nie poprę :D.

Z tego ośrodka (jak piszecie cyrku) już się nic nie da zrobić .

Jak jedni zbankrutują to może inni pójdą po rozum do głowy i zaczną myśleć .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo jest zle sformulowane poniewaz to nie jest prawda ze prywatyzacja jest odwlekana.

http://inwestor.msp.gov.pl/portal/si/181/9727/Zaproszenie_do_wziecia_udzialu_w_aukcji_w_sprawie_nabycia_akcji_spolki_Gliwicka_.html

Powyzsze ogloszenie to moim zdaniem juz druga proba sprywatyzowania GAT. Problem w tym, ze prywatyzacja jest zle przygotowana bo chcieli sprzedac caly GAT jednemu inwestorowi a tego w calosci nikt nie chce, przynajmniej za taka cene.

Stocznie potrafili sprzedac po kawalku a takiego przedsiebiorstwa nie, zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepodpisane bo za dużo danych wymagają a strona nie ma certyfikatu .

Pojadę na ten wiec ale jak dostanę mandat za parkowanie to nie poprę :D.

Z tego ośrodka (jak piszecie cyrku) już się nic nie da zrobić .

Jak jedni zbankrutują to może inni pójdą po rozum do głowy i zaczną myśleć .

Oby ci ten czarny kot z avatara codziennie przez drogę przebiegał :-P

Ja się podpisuje dwoma rękami pod petycją. Na samą myśl że coś się może zmienić, że mogę mieć pod nosem tak urozmaicony ośrodek z kanapami, banan wbija się na twarzoczaszkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ci ten czarny kot z avatara codziennie przez drogę przebiegał :-P

Ja się podpisuje dwoma rękami pod petycją. Na samą myśl że coś się może zmienić, że mogę mieć pod nosem tak urozmaicony ośrodek z kanapami, banan wbija się na twarzoczaszkę :-)

Jeszcze się tak nie ciesz... ;)

Ale szansa jest. :rolleyes:

Też się podpisałem,jako setny. :cool:

Może nawet się tam wybiorę. :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dziłają, popieram, ale...

czy wy naprawdę liczycie że coś się zmieni?? :eek:

Ja przez kilka lat liczyłem ale się przeliczyłem.

Wieloletnich zaniedbań i zaniechań nie da się odbudować w kilka lat, naprawa szczyrku i korbielowa potrwa conajmniej dekadę. Do tego potrzeba conajmniej 200mln zł żeby realnie coś poprawić.

GAT/PKT planują zainwestować całe 25mln w reaktywacje pilska. Ma to wystarczyć na poszerzenie tras, system naśnieżania, zbiorniki wodne, i conajmniej 1 wyciąg. Gratuluję im założeń ale jak mają się one do realiów??? Skoro na chopoku kanapa z zahradek na prehibe kosztowała 13mln E czyli ok. 50mln zł.

...trzeba mieć fantazję dziadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dziłają, popieram, ale...

czy wy naprawdę liczycie że coś się zmieni?? :eek:

Ja przez kilka lat liczyłem ale się przeliczyłem.

Wieloletnich zaniedbań i zaniechań nie da się odbudować w kilka lat, naprawa szczyrku i korbielowa potrwa conajmniej dekadę. Do tego potrzeba conajmniej 200mln zł żeby realnie coś poprawić.

GAT/PKT planują zainwestować całe 25mln w reaktywacje pilska. Ma to wystarczyć na poszerzenie tras, system naśnieżania, zbiorniki wodne, i conajmniej 1 wyciąg. Gratuluję im założeń ale jak mają się one do realiów??? Skoro na chopoku kanapa z zahradek na prehibe kosztowała 13mln E czyli ok. 50mln zł.

...trzeba mieć fantazję dziadku...

Nie ma się co rozwodzić na tym... ;)

Specjaliści z GAT już przewidzieli,więc nie chcą inwestować:

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/ogromna-asteroida-pedzi-w-kierunku-ziemi,1,4172974,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega chyba źle sypia... pisząc takie dziwne posty:cool:

ja oczywiscie popieram

Pani Ewo to była tylko lekka prowokacja :) .

By Ci dzisiaj proszący o wsparcie nie zapomnieli o tych co ich dzisiaj wsparli .

Wiadomo że kocham góry i życzę wszystkim jak najlepiej .

Obiecuję już nie pisać takich wypowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Ewo to była tylko lekka prowokacja :) .

By Ci dzisiaj proszący o wsparcie nie zapomnieli o tych co ich dzisiaj wsparli .

Wiadomo że kocham góry i życzę wszystkim jak najlepiej .

Obiecuję już nie pisać takich wypowiedzi .

wiesz jak się cos na Twoich oczach marnuje to robi sie źle, a żal nie powiem co ściska..

źle jest wszytko na straty spisywac, zapewniam Cię.

Pani Ewo??? :eek::D:eek: no weź przestań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...