Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

5.03.2011 gdzieś ktoś jedzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Tarnowskie Azoty, wolę jeżdzić u nich bo wiem że przygotują lepiej trasę niż u Ryby.. bo u niego dobrze zrobią tylko akurat tą gdzie z rana klub rozłoży giganta.. dlatego wolę Azoty:)

No to mamy odwrotnie.

Ja tam zdecydowanie wolę Rybę, szczególnie jak po lewej jest pusto i nie ma żadnych zawodów:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tego nie planowałem,to już teraz mówię,że tak na 90% jutro ruszam na Pilsko! :)

Czerwona z szarymi wstawkami kurtka,czarne spodnie,nartki rossignol,czarny kask uvex z naklejkami skionline.pl. :)

Jeszcze sobie odnotuję w kajeciku Wasze "namiary". ;)

Pewnie będę jeden z pierwszych. :cool:

Nie pierwsza bede ja :) bo mam najblizej hihiha:D

no to jakby co wielki zlot skinonline na Pilsku:)

albo czarna kropka, albo czerwona kurtka z szarymi wskawkami to jak bedzie zimno;)

Edytowane przez Ewa78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza bede ja :) bo mam najblizej hihiha:D

Ja mam szybsze auto. ;):D

no to jakby co wielki zlot skinonline na Pilsku:)

albo czarna kropka, albo czerwona kurtka z szarymi wskawkami to jak bedzie zimno;)

No i się fajnie robi!Zlot czyli fachowo: WZF :cool:

a na Kasprowym bede 13 marca tuz po Nosalu chyba;)

Miałem podobne plany,ale w Zakopanym jednak mnie nie będzie. :(

A tu jesteśmy(od lewej): ja,Mysiałka Żona i Mysiałek.

wzf.jpeg

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szybsze auto. ;):D

nie mozliwe;) moje jest mlodsze:)

No i się fajnie robi!Zlot czyli fachowo: WZF :cool:

ooo tak sie to nazywa. To dozo na stoku:) ide sie pakowac po nartach w góry;) ide wiec zeby być pierwsza szybkie pakowanie i nyny.

Miałem podobne plany,ale w Zakopanym jednak mnie nie będzie. :(

no to ja Was nie przegapie:) jakby co:) see you tomorrow

a Zakopane ----spokojnie, co sie odwlecze nie ucieknie..

Edytowane przez Ewa78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe;) moje jest mlodsze:)

Ale ja mam ostrogi w butach(czyt. ołowianą podeszwę)... ;):D

ooo tak sie to nazywa. To dozo na stoku:) ide sie pakowac po nartach w góry;) ide wiec zeby być pierwsza szybkie pakowanie i nyny.

no to ja Was nie przegapie:) jakby co:) see you tomorrow

a Zakopane ----spokojnie, co sie odwlecze nie ucieknie..

W przyszłym sezonie sobie odbiję tą ubogą narciarsko zimę,z nawiązką! :cool:

No to dozo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując:) CO DO TYCH KROPEK;)

KROPKA PIERWSZA - SPODNIE I KURTKA CZARNA - NARTY SALOMONY BIAŁE

KROPKA DRUGA - SPODNIE CZARNE , KURTKA CZERWONA - NARTY NIEBIESKIE BLLIZARDY

oczywiście jakby co :) my tez jazda od 8-13

hej!

Ewa pół godziny przeglądałem post i ankietę ale Twoich nart nie znalazłem . Podaj typ i zdjęcie to będę wiedział jak rozpoznać Koleżankę na stoku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIA Snow Cup 2011 Zieleniec 5-6 marca

Lub w Zieleńcu na zawodach KIA Snow Cup 2011

Zapraszamy na nowy cykl zawodów we Freestyle na nartach i snowboardzie KIA Snow Cup 2011. KIA Snow Cup 2011 ma charakter Tour-u, który rozegrany zostanie w pięciu górskich miejscowościach: Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Witowie, Krynicy i Zieleńcu. Podczas KIA Snow Cup 2011 każdy chętny będzie mógł wystartować w konkurencjach: G-Bag Freestyle – skoki freestyle na ogromną poduszkę pneumatyczną G-Bag oraz Jibbing na railach. KIA Snow Cup 2011 to także pokazy freestyle, zajęcia sportowo-ruchowe dla dzieci i dorosłych oraz muzyka na żywo serwowana przez najlepszych klubowych DJ. W każdej miejscowości wszyscy chętni będą mogli przetestować najnowsze samochody marki KIA. Każdy, kto będzie miał problemy z dotarciem na stok będzie mógł skorzystać z oficjalnych samochodów obsługujących zawody KIA Snow Cup Shuttle Car.

Wszystkich uczestników KIA Snow Cup 2011 zapraszamy do wspólnej zabawy podczas całego weekendu. Wykorzystaj niepowtarzalną okazję na dużą dawkę adrenaliny i rozrywki całkowicie za darmo!

Podczas KIA Snow Cup 2011 zaprosimy do strefy zawodów, gdzie będzie można podziwiać treningi i rywalizację zawodników w konkurencjach G-Bag i Jibbing. W sesjach między treningami i startami na stoku pojawią się przedstawiciele KIA Pro Team - freestyle'owi, profesjonalni zawodnicy, którzy prezentować będą najlepsze triki na snowboardzie, nartach i snowkite'cie. Zachęcamy do odwiedzin Miasteczka TVN, w którym przygotowaliśmy szereg zajęć sportowo-ruchowych dla dzieci i dorosłych, dla których między innymi przeprowadzimy rywalizację w slalomie. Każdy przejazd rejestrowany będzie przez profesjonalny sprzęt pomiarowy firmy MICRO GATE stosowany również na oficjalnych zawodach FIS. Miasteczko TVN to także Strefa Longe - czyli miejsce spotkań na i chill out'u. Rywalizacji sportowej i zajęciom na stoku towarzyszyć będzie muzyka klubowa, którą zapewnią gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki klubowej - DJ'e: Benito, Ros, Cent, Envee, Tuse.

Więcej na http://www.kiasnow.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - dziś na d...e, a w Nd. (bo nie wytrzymałem) kierunek Czantoria, Wisła - się zobaczy rano.

Jak który skionlajnowiec chce się wybrać w te okolice jutro, to chętnie poznam któregoś w realu (Ja - czarny kachol z czerwonym iroqiem i nr bocznym 008 :-)).

Wyjazd jutro z Mikołowa w ok. godz. 9 (2 wolne miejsca)

P.S.

Aklim - Ty nie obrażaj wirusa, Ty go wykop... i zdrowiej -Pozdro

Edytowane przez Rafidemol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...