Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Wiśle ruszy skipass narciarski oraz karta lojalnościowa


Dzarkos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwne, że soszów się nie dołączył totalnie poroniony pomysł stożek, nowa osada, cienków:) śmiech na sali pseudo ośrodki, na stożku już chyba nikt nie jeździ na cienkowie chyba też. Ciekawe jaka cena będzie i jak was pewien cwaniak ......ał na tym będzie:)

A czymże się wyróżnia ten Soszów,że tak spytam? :rolleyes:

Poza astronomicznymi cenami oczywiście! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tylko,że w tym roku może plany ośrodków narciarskich w Ustroniu a i niżej położonych w Wiśle (np. Cieńków czy Nowa osada) pokrzyżować ciepła pogoda. Może być tak ,ze dobre warunki będą w Beskidzie Śl. tylko na Soszowie, Stożku i w Szczyrku. Pomysły na skipassy na poszczególne sąsiadujące z sobą miasta to uważam zły pomysł. Jeden wspólny karnet na wszystkie O.N. w Beskidzie śląskim to byłoby sensowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są dwie

Według mnie to w Wiśle Soszów to najlepszy O.N.. Byłem w początku stycznia w tygodniu (chyba czwartek) .Ludzi dosyć mało. Nie dwie a 4 trasy lub licząc zjazd stromym krótkim odcinkiem czarnym lub łagodnym zielonym nawet 6! W porównaniu z Courmayeur czy Bruil-Cervinia w Dolinie Aosty (nie chwaląc się byłem rok temu!) marnota ,ale na polskie warunki całkiem przyzwoitym O.N. jest Soszów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek57, nie wiem jakim cudem naliczyłeś 6 tras na Soszowie:confused:: Choć muszę przyznać, że dawno tam nie byłem i może coś mnie ominęło:smile:

Pozdrawiam

Tu masz mapkę. http://www.soszow.pl/12,mapa_stoku.htmlTen kawałek czarnej na mnie za stromy.Jak byłem wszystkie były czynne ,ale warunki średnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek te dwa łączniki 2 niebieski i 5 zielony to taka ściema dla dzieci,że to trasa zjazdowa.

Ale niech im będzie,jak dla mnie to mogą tam narysować nawet ze 30 tras.

Ja tego weryfikować nie mam zamiaru.

Niestety mam zupełnie inne zdanie na temat ON Soszów.

Oczywiście,każdy ma swoja opinię ,ale osobiście uważam ,ze Soszów jest dwa razy lepszy narciarsko od Cieńkowa ,Stożka czy Nowej osady. To tylko moja opinia. Do ośrodków alpejskich nie ma sensu Soszowa ani innych polskich O.N. porównywać. ,,To nie ta woga'' po naszymu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mapkę. http://www.soszow.pl/12,mapa_stoku.htmlTen kawałek czarnej na mnie za stromy.Jak byłem wszystkie były czynne ,ale warunki średnie

Janek, na Nowej Osadzie na mapce też mają chyba ze 3 trasy, tylko co z tego? Mnie interesują trasy w realu, a nie wirtualne, bo papier (czyt. mapka) wszystko przyjmie:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek te dwa łączniki 2 niebieski i 5 zielony to taka ściema dla dzieci,że to trasa zjazdowa.

Na Soszowie co roku trochę się zmienia - oni najpierw zainwestowali w kanapę, a dopiero później wzięli się za trasy. "Dwójka" jest modernizowana systematycznie i może nie jest jakoś super szeroka, ale teraz to już normalna trasa. Jedynka obecnie zaczyna się po prawej stronie kolei i jej początek nie pokrywa się z "dwójką" jak dawniej.

To raczej na Cieńkowie i Nowej Osadzie figuruje kilka tras na mapie, a w rzeczywistości jest jedna - na Cieńkowie na niebieskiej nigdy nie ma śniegu, a odkąd wybudowali kolejkę, to dawne trasy 1 i 4 "zlały się" w jedną szeroką. Tylko na górze można wybrać różne warianty, w tym zjazd dawną wycinką po orczyku. Jak dla mnie jednak Soszów to nr 1 w Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...