Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czyrna - Solisko będzie czynne...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Informacją,która z pewnością pozytywnie zaskoczy wybierających się w tym sezonie do szczyrku narciarzy jest obniżenie o blisko 50% cen na należących do Ośrodka parkingach

Nie mogli tego całkiem w karnet wliczyć?Dobrze,że taniej,ale ciągle jakby "na pół gwizdka".

Już w przyszłym roku planowane jest uruchomienie pierwszego wyciągu krzesełkowego

Ten złom? :eek: Pewnie w podkaszarki już zainwestowali... :P

wszystkie trasy na terenie ośrodka będą doskonale przygotowane dzięki inwestycjom w system naśnieżania

To w końcu zakopali tą rurę? :P

Przygotowane będą nie tylko trasy zjazdowe,ale i trasy pod wyciągami,co znacznie zwiększy komfort wyjazdu na stoki

NARESZCIE!!!Nareszcie to zrozumieli!!! :D

No i jeszcze nie mam jednej odpowiedzi:czy "tropiciel węża" spod Golgoty nadal będzie tam "skanował"...

Poważnie,to waham się,czy nie zaryzykować i sprawdzić tą nową jakość. :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Zapomniałem o "biegnącym po falach".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wiadomość jest taka, że ośrodek zimą ruszy:D, miło będzie usłyszeć na parkingu staropolskie tylko 4 zeta:D, słynny bar na skrzyczeńskiej - miłe zaskoczenie, zapowiedź dbania o trasy pod wyciągami - nie mogę przeżyć:D - tak fajnie jeździło się jak bocian na jednej narcie nieraz:D. W artykule nie pochwalili się jednak, gdzie zrobili w tym roku naśnieżanie, czy coś więcej oświetlili. Co do przyszłości same od dawna słyszane frazesy o krzesłach ( bo tego złomu, co przywieźli chyba nikt nie traktuje poważnie). Ale oby to była jaskółka, która czyni wiosnę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się właśnie uśmiałem. Byłem na Bieńkuli w zeszłym sezonie parę razy. Nic mi tak nie dokuczyło jak stres, kiedy widziałem, jak kolejni ludzie odpadają od orczyka, bo pękła lina i to w różnych miejscach podjazdu. Naśnieżanie - super, tańszy parking - rewelacja, ale jeżeli oni nic nie zrobili z tymi talerzykami, to w tym sezonie będzie horror podczas jazdy - zwłaszcza pod górę. Bo najpierw trzeba wjechać, by potem móc zjechać. O tym jednak nie ma ani słowa, ani na ich stronie, ani w artykule, zacytowanym w pierwszym poście. Nic, jestem bardzo ciekawy co to będzie i oby było jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam skróty doskonale.

Problem jest tego typu, że nie można w ogóle tekstu zaznaczać - przypuszczam, że jest to zrobione celowo (podobnie jest z PPM).

sorki za offa ale chodzi Ci o portal skionline.pl ?? pytam bo nie mam takiego problemu normalnie mogę myszką zaznaczyć co chce może zmiana przeglądarki by pomogła

przykład

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski zarządzający kompleksem narciarskim Czyrna-Solisko zaprasza na narty do Szczyrku. Spółka SON S.A. informuje, że dołoży wszelkich starań, aby w nadchodzącym sezonie spełnić wymagania narciarzy i zapewnić im jak najlepsze warunki i poziom usług.

pozdrawiam

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Szczyrku chcieli dostosować cenę do jakości, to musieliby ludzi darmo wpuszczać, a może i jeszcze dopłacać ;)

Bez przesady, rzadko bywało, że przygotowanie tras było złe (bynajmniej ja tak trafiałem).

O wyciągach nie ma co gadać, bo to wszyscy wiedzą jakie są.

Edytowane przez Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, rzadko bywało, że przygotowanie tras było złe (bynajmniej ja tak trafiałem).

O wyciągach nie ma co gadać, bo to wszyscy wiedzą jakie są.

Z tymi wyciągami tzn.ruiniastymi orczykami to raz przygodę miałem ,a mianowicie bęben z linką na wzniesieniu zwinął się ale rozwinąć już niechciał,co się naszarpałem i nic.Dobrze że sam jechałem bo nie puściłem się za nic - skoro zapłaciłem a od połowy to już wisiałem z nartami w powietrzu trzymając oburącz za kotwice ,która w tym przypadku była ponad głową i tak wisząc szczęśliwie dotarłem do końca podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze parkingi, rozbudowane naśnieżanie. Kilka informacji o nowym sezonie w ośrodku Czyrna-Solisko w Szczyrku znajdziecie tutaj

No ,jak 5 a nie 8 złociszy to chyba zawitamy na tą Czyrną ,już się robi ciekawiej wprawdzie mozolnie ale idą w lepszym kierunku ,może to i owo zrozumieli ,ciekawe że zarządzajądzy pobliskimi parkingami to dalej zakute łby ,ale w Szczyrku nigdy nie lubili przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,jak 5 a nie 8 złociszy to chyba zawitamy na tą Czyrną...

Pod Golgotą na Solisku życzyli sobie ostatniej zimy 10 PLN jak pamiętam. Ciekawe czy też zejdą z ceną na 5.

No to pewnie jak ci udziałowcy SONu w następnych sezonach będą kasę "trzepać" z nowoczesnych wyciągów to "oleją" ten nędzny grosz za parkingi i będą wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zacytować:

Dobrze że sam jechałem bo nie puściłem się za nic - skoro zapłaciłem a od połowy to już wisiałem z nartami w powietrzu trzymając oburącz za kotwice ,która w tym przypadku była ponad głową i tak wisząc szczęśliwie dotarłem do końca podróży.

"Klejnoty" rodzinne całe ?:D . Często trafiałem na krótką linę na wyciągu na Małe Skrzyczne, najgorzej było przed górnym peronem (lina nośna wysoko i zagłębienie terenu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...