Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2011/2012


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś się orientuje czy Pilsko pociągnie choć jeszcze tydzień? Warunki pewnie wystarczą, ale ludzi mało i boję się, że mogą zamknąć.

Nic nie piszą, a druga nitka na Szczawiny w tym tygodniu była tak przygotowana jakby dłużej chcieli pociągnąć.

I aura zapowiada mimo wszystko, że być może się uda. Na miziowej blisko zera :D a ma być dużo chłodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą patrzyłem na prognozę Skionline... normalnie wk... się można! :mad::

Do piątku ładna pogoda,sobota i niedziela deszcz,a już w poniedziałek znów ładna pogoda... :sorrow:

A jeśli się sprawdzi prognoza Fanatyka,to ten weekend może być ostatnim na Pilsku. :sorrow:

Kasprowy ma podziałać do 6 maja i na ten dzień się szykuję,ale jak dalej ta pogoda ma tak wyglądać,to może lepiej dać sobie spokój?

A tak liczyłem na polską słoneczną końcówkę sezonu... :redface:

Ech,normalnie załamka... :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą patrzyłem na prognozę Skionline... normalnie wk... się można! :mad::

Do piątku ładna pogoda,sobota i niedziela deszcz,a już w poniedziałek znów ładna pogoda... :sorrow:

A jeśli się sprawdzi prognoza Fanatyka,to ten weekend może być ostatnim na Pilsku. :sorrow:

Kasprowy ma podziałać do 6 maja i na ten dzień się szykuję,ale jak dalej ta pogoda ma tak wyglądać,to może lepiej dać sobie spokój?

A tak liczyłem na polską słoneczną końcówkę sezonu... :redface:

Ech,normalnie załamka... :sorrow:

Maciek, bez krakania, w sobotę też miało lać... szykuj się, zastanawiam się, które narty tym razem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,

czy trasy nr 6 (niebieska) oraz nr 4 (zielona) są może jeszcze czynne na Pilsku ? Chciałbym się wybrać w weekend z mocno początkującą dziewczyną i zależałoby mi na tych trasach.

Pozdrawiam

MAriusz

Szóstka z Kopca do Miziowej jest ok,ale dalej do Szczawin (6 i dalej 4) może być kiepsko.Poniżej Miziowej oficjalnie jest zamknięta i nie jest ratrakowana,więc nie wiem czy warto ją testować... W ten weekend przypuszczalnie będą działać tylko trasy od Miziowej wzwyż. :rolleyes::

Powrót do Szczawin będzie pewnie "5" na tyle ile się da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , robicie człowiekowi smaka

Zdaje się , że w niedzielę szykuje się chyba jakiś większy spontan na Miziowej ,bo ekipa z zaprzyjaźnionego forum:wink: też planuje niedzielne Pilsko , a ja już , ze względów zdrowotnych , musiałem zakończyć sezon :sorrow:

Ja będę tylko w sobotę i raczej na 4 godzinki. Chyba, że będzie piękne słońce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...